1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman AC problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wenox, Listopad 13, 2011.

1. wenox

wenox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z grą Batman Arkham City mianowicie w czasie gry po kilku sekundach wyskakuje okienko że znaleziono aktualizację do tej gry i mam ściągnąć coś z xbox live. Dodam ze mam przeróbke 2.0 LT i wersje dasha 13604. Na forum jest parę tematów o tym ale żadnych konkretnych odpowiedzi proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Viamortis

Viamortis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No to zaaktualizuj, albo nacisnij Czerwony przycisk :D

4. wenox

wenox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a da się jakoś bez łączenia z xbox live ? bo nie mam możliwości podłączenia xboxa do internetu
    Może jest źle nagrane ? nagrałem imageburn.

Wczytywanie...

Poleć forum