1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arcam City GOTY problem !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Frezer, Czerwiec 2, 2012.

1. Frezer

Frezer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    słuchajcie zassałem drugą płyte z zestawu GOTY po zainstalowaniu z niej wszystkich DLC odpalam Batmana (nie GOTY) i gra nie widzi owych dodatków, na HDD wszystko jest ładnie w folderze podpisane jako zawartoś pobrana, wiec ja się pytam o co tu chodzi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Bo musisz miec dwie płyty od goty. Jak masz wcześniejszą wstawke dodatki nie będą działać musisz dociągnąć płyte 1 i nagrać

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja mam obydwie płyty i mi nie działa - wybieram opcję INSTALUJ WSZYSTKO, wskazuję dysk twardy i pojawia się komunikat, że 'nie można zainstalować blablabla'
    mówię oczywiście o RGH

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @UP?

Wczytywanie...

Poleć forum