1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arham City - nie można pobrać dodatku catwoman

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez solb, Lipiec 23, 2012.

1. solb

solb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie

Zakupiłem nową, zafoliowaną grę Batman Arkham City. Wewnątrz była osobna kartka z kodem do ściągnięcia kobiety kota. Wpisałem 25 literowy kod i wszystko było Ok do momentu ściągnięcia 99% dodatku (tj. 253 MB). Wtedy pojawił się komunikat "Nie można pobrać Catwoman Pack". Co mogę zrobić w tej sytuacji?
    Będę wdzięczny za każdą poważną odpowiedź.
    (Ponowna próba wpisania kodu kończy się komunikatem o błędnym kodzie)

Michał

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    blokada regionalna gry lub dodatku. Twoje IP nie leży w regionie do którego przypisana jest gra.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    masz konto na PL czy USA ? jak masz konto na USA i ściągasz to z gry wydanej w PAL'u to problem,

5. solb

solb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konto mam w PL. Gra również jest w wersji polskiej. Tzn. pudełko, instrukcja jest po angielsku, sama gra z polskim menu.

Wczytywanie...

Poleć forum