1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arkham Asylum a LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xolorian, Lipiec 28, 2012.

1. Xolorian

Xolorian Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Jestem nowy w temacie przeróbek i mam pytanie związane z grą Batman Arkham Asylum którą ściągam z piratebay.

A mianowicie, czy muszę odpalać grę w abgx tak samo jak te nowsze gry? Mam na myśli MW3, Future Soldier. Jeżeli tak to czy tak samo(zaznaczając te same opcje).

Mam LT 3.0.

Dziękuję za odpowiedz!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bnmbnm7

bnmbnm7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie musisz ale lepiej się upewnić czy nie ma błędów w obrazie :)

4. Xolorian

Xolorian Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Okej. Dzięki za pomoc. Lepiej sprawdze ;D

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
Wczytywanie...

Poleć forum