1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BATMAN ARKHAM ASYLUM & GTA: Episodes from Liberty City

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Radzio-, Sierpień 15, 2010.

1. Radzio-

Radzio- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem, który z tych tytułów wybrać. Pomozcie w dokonaniu wyboru :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wi1q

Wi1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    BATMAN AA bez dwóch zdań

4. maaax89

maaax89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też bym ci polecił Batman'a, według mnie misje w GTA są monotonne.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Po 1. Do takich rzeczy jest specjalny temat, w tym dziale i w dodatku przyklejony, ciekawe jak tego nie zauważyłeś: http://xboxforum.pl/gier-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211.html
    Po 2. Batman AA starczy na 15h a epizody na 20h conajmniej (mi zajęły 35h, nie żałuję ani godziny)
    Po 3. Kolego maaax89 widać że nie grałeś w EFLC bo główną zaletą tych dodatków są misje wypakowane akcją i efektownością, w Balladzie Geja Tonego misje są tak świetne jak w wielu filmach akcji i sensacyjnych.
    Po 4. Polecam Ci z całego serca GTA: Episodes from Liberty City zakończenie i w ogóle ostatnie misje w tBoGT zostaną mi w pamięci na długo, ze względu na to że zakończyło się z "wielkim hukiem".

6. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem i w to i to no i przyznam rzeczywiście, że misję z TBoGT są naprawdę świetne, jednak już misję z Lost & Damned już za bardzo mi się nie spodobały, nie moje klimaty takie gangi motocyklowe. Z kolei Batman Arkham Asylum to gra naprawdę niesamowita, świetnie się z nią bawiłem, 2 razy ukuończyłem fabułę no i dodatkowa atrakcja to chellenge mode, przy którym, żeby zrobić wszystkie wyzwania naprawdę trzeba się nieźle napocić. Reasumując choć Episodes From Liberty City to naprawdę dobry dodatek to ja jednak poleciłbym Ci Batman Arkham Asylum, ale oczywiście decyzja należy do Ciebie ;)

7. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91