1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arkham Asylum- tryb Single

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuku83, Maj 8, 2013.

1. kuku83

kuku83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Witajcie
    Od wczoraj jestem posiadaczem Batmana Arkham Asylum i odnośne tej gry mam jedno pytanie, chodzi mi o zbieranie po drodze zagadek "?" a dokładniej jak mam je zebrać jeśli muszę wyrwać kratę do której trzeba doskoczyć, lub przejść przez przejście z laserami. Czy te zagadki mogę zbierać w późniejszych etapach gry, czy może po przejściu gry będzie możliwość powrotu do danej lokacji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Mozesz zbierac pozniej, niektore beda mozliwe do zebrania jak upgrade'jesz swoje zabawki

1 osoba to lubi.
  4. kuku83

kuku83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzięki za pomoc
    Czyli jeśli gram dopiero w pierwsze misje, to te upgrade się odblokują zanim przejdę te misję, bo chyba później nie wrócę do tych miejsc gdzie do zebrania są te zagadki? Napisz mi jeszcze, czy te upgrade są odblokowywane same podczas przechodzenia gry, czy można je przyśpieszyć wykonując jakieś triki albo coś podobnego?

5. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Wrocisz spokojnie do wszystkich lokacji takze nie ma co sie stresowac, po uzbieraniu odpowiedniej ilosc punktow doswiadczenia bedziesz mial odblokowywane sukcesywnie upgrade'y do wyposazenia

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum