1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman arkham asylum

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mario1710, Czerwiec 14, 2010.

1. Mario1710

Mario1710 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
    Witam
    Mam problem z przejściem jednej z misji w tej grze. Mianowicie chodzi o misje "Znajdź Dr. Younga - Przeszukaj Arkham Manision aby znaleźć notes badawczy dr. Younga przed Jokerem". Jestem w bibliotece pozabijałem wszystkich więźniów w środku spuszczając na nich żyrandol. Uratowałem doktora wraz z jednym strażnikiem. Ale nie mogę znaleźć tych notatek. Są tylko dwa pomieszczenia z czego do jednego mogę wejść a drugie jest zablokowane przez pole energetyczne. Jak można to przejść ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. kolegapl

kolegapl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    jedno to właśnie jest jej biuro to nie pod napięciem porozglądaj się i wejdź przez wentylację

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    grałem w to dawno ale bodajże tak jak pisze kolegapl przechodziło się przez szyb wentylacyjny do tego gabinetu.

Wczytywanie...

Poleć forum