1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arkham Asylum

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fukz91, Kwiecień 14, 2012.

1. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Siema,

nie znalazłem tematu w dziale "pomoc" o pierwszej części przygód Batmana, a jako, że zacząłem przygody z człowiekiem nietoperzem, mam pewien problem - mianowicie utknąłem w miejscu, gdzie mamy ochronić batmobile, później zeskanować jakąś rzecz na ziemi i ... no właśnie. Co dalej? Nie mam pojęcia gdzie się dalej udać/co zrobić.

Dzięki z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Persuader

Persuader Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz włączyć Detective Mode. Wówczas zobaczysz obok Batmobilu to co musisz zeskanować (ślad po wódzie od jednego ze strażników - tego, który zdradził albo fajka Gordona, nie pamiętam które bo grałem jakiś czas temu). Później jak zeskanujesz musisz cały czas mieć włączony Detective Mode i podążać za tymi śladami.

4. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    W ten sposób. Dzięki idę próbować :)

Wczytywanie...

Poleć forum