1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman: Arkham City - Catwoman tylko z nową kopią gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez VenoVel, Październik 15, 2011.

1. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sporo ludzi zastanawia sie nad Postacia Catwoman w Batman AC. Oto na jakiej zasadzie to dziala:

Warner Bros. poinformowało, że do każdego nowego egzemplarza gry dodawany będzie kod odblokowujący dostęp do misji z Kobietą-Kot.

W pudełku z nowym egzemplarzem Batman: Arkham City gracze znajdą jednorazowy kod VIP Pass. Jego aktywacja pozwoli na rozegranie misji z Catwoman w kampanii dla pojedynczego gracza.

"Wraz z postępami w rozgrywce, gracze posiadający używaną kopię Batman: Arkham City będą mogli uzyskać dostęp misji z Catwoman, jeśli zapłacą 7,99 funtów lub 800 MSP. Rozgrywanie fragmentów z Kobietą-Kot nie jest wymagane do ukończenia gry" - czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez przedstawicieli Warner Bros. na łamach serwisu Eurogamer.

Jest to dość kontrowersyjny ruch. Podobne tego typu rozwiązania, stosowane m.in. przez EA, nie wpływają bowiem na tryb dla pojedynczego gracza. Wprowadzony przez Electronic Arts Online Pass umożliwia bowiem dostęp do dodatków DLC i multiplayera, nie ograniczając "singla".
    Źródło: Batman: Arkham City - Catwoman tylko z nową kopią gry - PS3 - Gry w INTERIA.PL - Informacje, Recenzje, Zapowiedzi, Sprzęt

Jesli było to przepraszam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Eee no bez jaj... A miało być tak pięknie. Tak się właśnie zastanawiałem gdzie będzie haczyk. Według mnie głupio zrobili, m.in. dlatego, że to Robin miał być tą 'płatną' postacią. W rezultacie póki co Robinem zagrają tylko Burgerzy, którzy zamowili pre-ordery. My jesteśmy trzecim światem, więc nawet nie chce myśleć kiedy to MY będziemy mogli nim zagrać. Do tego jeszcze ta heca z Catwoman...

4. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    lipa, placic za gre 189zł i miec jeszcze okrojona wersje ;/

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jak tyle zapłacisz to okrojonej nie dostaniesz, chyba że się skusisz na używkę :p

Kolejny przykład tego jak się traktuje graczy kupujących używki :D

6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Kobietą kot to bym zagrał po co i batman :p

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ludzie kupujący używki pewnie będą woleli przerobić konsole niż zacząć kupować nówki. Już wcześniej zauważyłem , że starania o bycie uczciwym nie są warte zachodu , bo większość producentów i tak gracza ma za potencjalnego złodzieja.
    Zresztą , niektórzy twórcy to nawet otwarcie mówią , że bardziej szkodzi im rynek wtórny niż piractwo , bo do kopii ściągniętej z netu oni nie dołożyli nic , a do wyprodukowania oryginała w pudełku jednak trochę trzeba dołożyć.
    W tym momencie kupujący używkę może czuć się uczciwy tylko przed samym sobą i prawem polskim , bo napewno takim nie jest w oczach producentów. Tylko czy taka uczciwość nie jest za droga? Stało się to od momentu wprowadzenia Online Pass , gdzie ograniczono nam dostęp do podstawowych funkcji gry i niestety obecnie stało się to już standardem. Teraz niektórzy idą jeszcze dalej i zaczynają dobierać się nawet do tych , których multiplayer nie interesuje... Wiem , że kupując używkę nie wspieram bezpośrednio twórców , ale ludzie wiele osób woli kupić z drugiej ręki nawet jeśli oszczędzi te 20 , 30 zł. Ja tak uważam . Źle się dzieje z rynkiem gier...
    Jak do niedawna byłem stanowczo przeciw piractwo i potulnie kupowałem , choć w większości używane oryginały , tak po upływie gwarancji na Xboxa postanowiłem przerobić konsole. Nie czuję się z tym dobrze , ba nawet wstyd mi do tego się przyznawać i podziwiam osoby uczciwe , które są gotowe zapłacić za każdą grę. Ale pamiętajcie , że żaden pieniądz nie śmierdzi , a ku*ewsko trudno go zdobyć i dlatego trzeba kase szanować.

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem PS3 zmuszony bylem kupowac orginały, teraz mam xboxa i gram na piratach - czuje sie o wiele lepiej i portfel w kieszeni grubszy na rozpusty :]

9. Qmac

Qmac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zupełnie jak ja ;) tylko że te lt aktualizacje mnie dobijają...

10. stuff1000

stuff1000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Jak tak dalej pojdzie, to też przerobię swoja na pirata...

11. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja przerabial konsoli raczej nie bede bo poprostu lubie grac multi ale jesli tak dalej pojdzie to masowo spadnie sprzedaz gier ze wzgledu na to ze niektorzy kupuja gre , szybko ja przechodza i sprzedaja jako prawie nowa przez co stac ich na nastepna. Sam tak robie i czuje ze juz niedlugo nie bd mogl sprzedawac gier w tak korzystnych cenach wlasnie z powodu braku przez osobe kupujaca ode mnie gre online passow czy jakichkolwiek vip codow ktore zapewne wykorzystam ja by cieszyc sie gra do konca :/

12. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Po zakupie konsoli kupowałem starsze gry, kilka nowych, ale przestałem. Wychodzi na to, że granie na używkach to to samo co piracenie, tylko że droższe. Lepiej nagrać i kupić postać za MSP. Gdzie tu logika :D

13. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja kupuję używki, i nie widzę w tym nic złego, jest mało gier na tyle dobrych, że mógłbym kupic oryginał, a nawet koczowac przed sklepem na tydzień przed premierą. Ceny gier to przesada, skoro producenci patrzą na gracza jak na worek z kasą to mam ich w d. Niech dadzą gry w premierę za 100 zł a po roku 50 to będę kupował nówki, podejrzewam, ze piractwo by zostało ograniczone a ludzie którzy kupują używki zaczęliby kupowac oryginały, więc twórcy gier by więcej zarobili..

14. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    @mnih
    Masz rację z jednej strony ale z drugiej oni są zbyt pazerni bo skoro można na głowę 20 000 zł to po co obniżać żeby zarobić 5000. Proste . Z drugiej strony są to moje wymyślone kwoty ale patrząc trzeźwo chyba nie chciałbyś zarobić 20 000 tysięcy za dwa lata pracy przy grze.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

15. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Przecież jak ktoś chcę zagrać w "pełny" tytuł, a kupuje używki to też raczej nie ma co liczyć, że pogra w premierę, a można poczekać parę miesięcy i kupić grę za 1/3 ceny.
    Aha, spróbujcie oddać na gwarancję zarejestrowanego xboxa, ciekawe czy m$ uzna, że się ona należy :D

16. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    No to ja poczekam aż ta cena gier zmaleje i dopiero potem sie zastanowie. Jak narazie cisne na piratach bo takie zycie.. ;) Jakby mi dawali 3000zł za to, ze zyje to gry moglby byc nawet po 500zł

17. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    O nagle zaczęło się mówić jawnie o tym że kupowanie używek jest tak samo złe dla producentów jak piractwo a nawet gorsze bo kradnie się potencjalnego klienta i już, przestaliście jeździć po piratach i sami się nimi stajecie tak firmy chcą swojego to wy w piractwo, bardzo dobrze zrobili powinni nawet dać przypisanie gry do konta tzn grać może każdy na konsoli na której jest konto z daną grą tak jest chyba z wersjami online o ile się nie mylę.

Jechu chodzi ci o to jeśli kupiło się używanego xboxa i był on już zarejestrowany ?? Wtedy MS nie uznaje gwarancji miałem to już i prosiłem osobę która mi sprzedała aby on wysłał xboxa itp wtedy dopiero uznali.

18. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam pytanko.
    Czy mając Jtag można jakoś wygrać z tym online pass?
    W grach gdzie zablokowane jest Mulit nie ma to sensu. Ale jak w tym przypadku gdzie pass blokuje grę w singla.

19. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    mnie to nie obchodzi że jest online pass bo i tak zamówiłem swojego pre-ordera wiec będę miał kobietę kot natomiast jeśli chodzi o samą kobietę kot to trochę źle, że on jest dostępna tylko za pomocą tego passa. Myślałem że misje będą połączone z batmanem( że będą się uzupełniali nawzajem). Tak ma być w The Dark Knight Rises.Kobieta kot tam będzie choć nie wiem czy ją widzieliście bo mi się nie podoba jej strój o niebo lepszy jest w Arkham City. Mam nadzieje tylko że film będzie tak świetny jak jego poprzedniczki. Jestem wielkim fanem Batmana i nie boję się o to jaki będzie Arkham City.

20. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Oj tam oj tam, na PC się zcrackuje DLC i będzie Catwoman :D

Przecież gry na PC w dniu premiery tyle kosztują, a niekiedy nawet mniej (Hard Reset - 80 pln, Wiedźmin 2 - 80 pln) oczywiście są też droższe (BF3 - 130 zł), a po roku potrafią kosztować nawet po 40 zł (gry od EA) więc nie wiem gdzie Ty widzisz problem.

21. misiek222

misiek222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Raszyn
    ja miałbym pytanie do tych grają w Batmana lub przeszli .. Jak się mają misje z Catwoman do zaliczenia gry na 100 % ?. Czy niemając możliwości prowadzenia Kocicy, nie mamy szansy na wymasterowanie gry na maxa ??

Wczytywanie...

Poleć forum