1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman: Arkham City - garść informacji

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez TheDarkKnight, Wrzesień 11, 2010.

1. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Witam. Założyłem taki temat, bo chciałem się podzielić informacjami o nadchodzącej kontynuacji Batman: Arkham Asylum z tymi, którym pierwsza część spodobała się tak jak mnie :)
    (jeśli moderatorzy/admin uważają temat za niepotrzebny itp. to można usunąć)

1. Artykuł ze strony arkhaminfo.com
    (obszerny, znajdują się w nim chyba wszystkie jak dotąd informacje o B:AC :))

LINK : Batman Arkham City & Batman Arkham Asylum Portal – Polskie Centrum Informacji o Grze – www.arkhaminfo.com: Zapowiedź gry Batman: Arkham City

2. Screeny (YT)
    (trochę screen'ów zamieszczonych w jednym filmiku)

LINK : YouTube - BATMAN ARKHAM CITY New HD Screens

Jak narazie to chyba dużo wyjaśnia, np. dlaczego ARKHAM CITY? Jacy przeciwnicy? Jacy pomocnicy? I wiele innych. Zapraszam do lektury i oglądania :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum