1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arkham City GOTY na RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez felek007, Czerwiec 11, 2012.

1. felek007

felek007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam wersję batmana na 2 płytach (druga to wszystkie DLC). Przerabiam je do GOD'a i wrzucam jak wszystkie dwupłytowe gry. Następnie odpalam drugą płytę w celu instalacji DLC. Wszystko się uruchamia jak należy, ale gdy dochodzi do momentu w którym DLC powinno się instalować, wyskakuje błąd: Instalowanie materiałów nie powiodło się. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @Podpinam się z pytnaiem, były zakładane tematy ale moderatorzy je pozamykali

posiadam kompletną wstawkę, tj dwupłytowe wydanie od COMPLEX i po uruchomieniu drugiej płyty wyświetla mi się taki sam komunikat jak wyżej
    Obrazy przerobiłem programem Iso2god, utworzyłem folder zbiorczy BATMAN, tam wrzuciłem dwa foldery, CD 1 i CD 2 i dalej struktura wygląda jak po wypakowaniu każdego obrazu programem iso2god i wszystko to wrzuciłem na zewnętrzny dysk twardy. problem mam również z FORZA MOTORSPORT 3, wszystko wygląda identycznie

4. felek007

felek007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Drugą płytę wypakowujesz do XEX (np. programem Xbox Image Browser) i pojawia Ci się folder z DLC, który dopiero kopiujesz na wewnętrzny dysk konsoli (z zewnętrznych w ogóle nie czyta DLC). Samo przerobienie drugiej płyty na GODa nic nie daje, bo znajdują się na niej tylko dodatki DLC.

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    też tak próbowałem że pierwsza GOD+wypakowane dodataki z drugiej skopiowane na dysk wew, ale u mnie to nie zadziałało. Próbowałem odblokowania dodatków ale nic z tego.

Ktoś wcześniej wrzucił sposób, że pierwsza płyta powinna być wypakowana do xex+wypakowane dodatki z drugiej i ten sposób działa.

7. felek007

felek007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @boby a jak to dokładnie połączyłeś?

8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    pierwszą wypakowujesz normalnie do dowolnego katalogu z którego będziesz sobie uruchamiał, a z drugiej wrzucasz Content\0000000000000000\57520802\00000002\ na hdd dokładnie w tej samej strukturze czyli do hdd:\Content\0000000000000000\57520802\00000002\

3 użytkowników lubi ten post.
  9. felek007

felek007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki, działa:)

10. kabanix

kabanix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co z plikami bmgame i $Systemupdate bo po wypakowaniu drugiej płyty programem xbox image browser ?mam tylko wrzucic katalog content?

11. MaRianinc

MaRianinc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    f5, co z plikami bmgame i $Systemupdate, content wystarczy?

Wczytywanie...

Poleć forum