1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arkham City GOTY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcus1916, Grudzień 15, 2014.

1. Marcus1916

Marcus1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, kupiłem sobie ostatnio Batman AC edycję Goty na Xbox 360, gdyż postanowiłem sobie odświeżyć grę, a oryginał jest już dość tani. Liczyłem że tym razem w związku z zakupem edycji Goty będę mógł pograć w DLC Kobiety Kota i HQ Revenge, które znajdują się na drugiej płycie. Niestety po zainstalowaniu gry dodatków nie mam dalej możliwości gry w nie. Od razu powiem że konsole mam przerobioną więc Xbox Live odpoda. Na tej samej konsoli grałem kiedyś w podstawową wersję. Wie ktoś co z tym problemem zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Skoro piszesz że masz przerobioną konsolę i odpada Xblive to rozumiem że masz przeróbkę RGH, tak ?

4. Marcus1916

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyznam się szczerze, że nie wiem. Jedyne co może być pomocne w tej kwestii to to że gry ściągnięte, przepuszczam przez program abgx360 a potem nagrywam ImgBurn

5. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Owszem jest to pomocne, masz przeróbkę LT. Czyli możesz i nawet powinieneś podłączyć się pod Xbox Live...masz oryginalną grę, próbowałeś zainstalować te DLC z drugiej płyty ? Na pewno są one zawarte w Twojej wersji ? czy trzeba je ściągnąć ?

6. Marcus1916

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak mam oryginalną wersję, tak zainstalowałem te DLC z drugiej płyty. Są one zawarte w mojej wersji i według wyświetleń na drugiej płycie nie trzeba tego ściągać. Nie mogę podłączyć sie do Xbox Live. Sprawdzałem. W domu mam wifi a moja konsola nie ma karty sieciowej, czy jakoś tak (w każdym razie nie odbiera wifi)

7. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pobierz najnowszy Title Update.

8. Marcus1916

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wytłumaczysz mi jak mam to zrobić skoro konsola nie ma połączenia z netem?

9. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jasne. Proszę:

XBUC: XBOX 360 Title Updates

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum