1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman: Arkham City Nie uruchamia się (ORYGINAŁ)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez DJDIDO88, Grudzień 6, 2011.

1. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Witam!
    Mam problem z grą Batman: Arkham City, nie mogę jej uruchomić.

Jakiś tydz temu grałem w nią po tej przerwie dzisiaj chciałem sobie przejść kilka poziomów.
    Wkładam płytkę (oryginał) uruchamia się... czarne tło... iiiii i nic. Słyszę jak napęd czyta płytkę ale gra sienie uruchamia i konsola dostała zawiechy.
    Wyłączyłem konsolę, usunąłem pamięć podręczną konsoli i to samo, usunąłem Title Update odpalam gierkę i uruchamia się (logo, itd), wyskakuje komunikat o pobraniu title update, pobieram po pobraniu dpalam i dalej to samo WTF!
    Miał ktoś taki problem?

Dodam że konsola (Slim 250, ma ponad rok czasu) nie przerobiona, płytka oryginał, inne gry śmigają typu BF3, Forza 4 itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Spróbuj u kolegi albo znajomego co ma Xboxa 360 :D

Napisano z Galaxy Ace :D

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    nie mam w pobliżu tutaj nikogo takiego żeby sprawdzić, płytka lustro, 2 razy włożona do napędu, instaluje na HDD (bez problemu)

Edit: gierka się uruchomiła, pograłem chwilę w ACR wyłączyłem konsolkę, wsadziłem płytkę z Batmanem i śmiga :)

Wczytywanie...

Poleć forum