Batman Arkham City-opinie i wszystko na temat gry.

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Świetna gra, to co mnie zaskoczyło najbardziej to bardzo ciekawe misje poboczne. Ogólna ocena 9/10
 

Mariano86

Banned
Użytkownik
jeszcze w te grę nie grałem,ale sądząc po waszych opiniach...musze sie w ten tytuł zaopatrzyć...
szczerze mówiąc po Arkham Asylum troszeczke sie zawiodłem..mam nadzieje,że tym razem bedzie inaczej :)
 

butters

Użytkownik
Użytkownik
Czy istnieje jakakolwiek możliwość granie kobietą kotem bez kodu z pudełka z grą? ;)
 
T

Turin

Guest
Czy istnieje jakakolwiek możliwość granie kobietą kotem bez kodu z pudełka z grą? ;)
Kupno w marketplace ;)
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Gra wymiata:D w pierwszą część się zagrywałem tutaj nie jest inaczej ;) Fabuła jest poprowadzona bardzo filmowo, więc chce się grać i grać. Graficznie bardzo ładnie, miasto robi ogromne wrażenie, jeszcze ta ponura noc, z wielkim księzycem w tle i lekko padający śnieg...mrrrr klimacik jest;D Misje bardzo wciągające a gra ogromnie grywalna. Polecam każdemu i jeszcze jakbyście mogli to powiedzcie czy po przejściu wątku głównego można robić spokojnie misje poboczne, ponieważ, jak jestem w "transie" ;p i wkręcam sie w fabułe to nie lubie bawić się w co innego, ale po wszystkim nie pogardziłbym;p
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
można robić poboczne misje po przejściu fabuły.
 

zaku30

Użytkownik
Użytkownik
O to super. Bo już się obawiałem że jak skończy się główny wątek to już game over i nie da rady nic robić
 

9ff

Użytkownik
Użytkownik
Jak dluga jest ta gra?
 

Lobuz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra nie jest zbyt długa. Myślę że około 20 godzin, natomiast jak ktoś chce zająć się wszystkimi zagadkami to czas znacznie się wydłuża.
 

Hipokryta10

Świeżak
Świeżak
Gra jak najbardziej EPICKA. Zawiódł mnie tylko koniec, nie będę spoilerował, ale to moja ulubiona postać związana z uniwersum :( Tak to 2 dni grania non stop, bardzo wciąga, zresztą średnia ocen 95% mówi sama za siebie :)
 

matik177

Użytkownik
Użytkownik
Czy nawet po zakończeniu misji w roli catwoman można do niej wrócić żeby pośmigać po mieście? Jest jakiś tryb że można wybraną postacią (Batman, Catwoman czy Robin) tylko poruszać się po mieście? Czy tylko jest taka okazja podczas trwania misji związanymi z tymi postaciami?

PS. Są w ogóle jakieś tryby poza zwykłym singlem?
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
serwus
link do poradnika,może się komuś przydać...
...gra wymiata...jak dla mnie same plusy

Download Batman_-_Arkham_City_-_Poradnik_GRY-OnLine.zip for free on Filesonic.com
 

Krystiannn789987

Świeżak
Świeżak
Przepraszam że tutaj pisze i nie założyłem nowego tematu ale gdy chcę go założyć pisze że moje konto nie jest w pełni aktywowane, nie wiem dlaczego.

Proszę o opinie bądź pomoc.

batmana arkham city nagrałem na verbatima nagrywarką z liteona.
Otóż w misji gdzie po uratowaniu 3 policjantów w muzeum (zbrojownia) po zagadaniu z policjantem który gada o swoim kumplu powinna się odpalić inna cut scenka już koło zbiornika z strojem mr. freeze gdzie batman powinien rozwalić szybę łokciem, a kończy sie na pierwszej cut scence.
A może robię coś nie tak ?
 

porschak240

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze, masz teraz rangę Świeżak i możesz zakładać tematy tylko w dziale Dla Świeżaków.
Po drugie, po gadce z policjantem musisz iść do Pingwina. Tam okaże się, że potrzebujesz chipu do dezaktywowania jego broni. Wtedy wracasz do gliniarzy i podchodzisz do kombinezonu - Batman bierze z niego potrzebny chip.
 

d0mel

Użytkownik
Użytkownik
nie jestem zbyt powalony ta gra gralem wczesniej w 1 czesc i bardziej jakos przypadla mi do gustu druga sprawa nieco krotka
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwszej częśc, która według mnie była wielkim zaskoczeniem(pozytywnym) bo nie spodziewałem sie tak dobrej gry raczej nie bedziesz bardziej zaskoczony, ale grać bedzie Ci się napewno z taką samą przyjemnoscią, badź nawet większą ;)
 

keppel123

Banned
jak dla mnie bomba grafika troche lepsza od 1 tylko slabiej zoptymalizowana bo momentami przycina troszke ale gra super polecam :]
 

Jarosław Dzięcielski

Świeżak
Świeżak
Nie mam pojęcia, co zrobić w pewnym momencie gry. Właściwie jedna z początkowych misji, jestem w fabryce, do której wleciałem przez komin i muszę dostać się do biura Jokera. w pewnym momencie natrafiłem na niewielkie pomieszczenie, w którym są tylko szyny, wózek (po przesunięciu go za pomocą elektromagnesu znajdujemy trofeum) jakieś rusztowanie i wielką figurę. Nie mam pojęcia, jak z tego pomieszczenia się wydostać. Na mapie widzę dwa wyjścia, w grze też, ale to i to zamknięte. Co robić?
przeszłeś to bo też tam stanełem pomożesz
 

matik177

Użytkownik
Użytkownik
Gra na prawdę świetna oceny jakie dostaje nie są ani trochę zawyżone. Piękne Arkham City, niesamowite postaci, dialogi, czarny humor. Rozgrywka niesamowicie zróżnicowana.

Wie ktoś może czy jak kupie za punkty z konta USA dodatki Robin i Nightwing Bundle Pack to bedzie mi działało na polskim koncie z Polską grą?
 

DiamentWG

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanie skąd można załatwić kod do odblokowania Kobiet kot w grze ???
 

Do góry Bottom