Batman Arkham City-pomoc i porady przy przejściu gry.

Krawol

Banned
Użytkownik
musisz mieć to bo freeze ci dał wcześniej. Strzałką w lewo na padzie takie coś masz i 2 kropeczki nad tym obrazkiem od gadżetu.
 

DapperGizmo22

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki sam problem jak kolega. Nie mam jednego gadżetu, który miałem dostać od Freeza i przez to nie moge uszkodzić Pingwinowi broń ;[. Wie ktoś jak można ten gadżet zdobyć???
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Mam taki sam problem jak kolega. Nie mam jednego gadżetu, który miałem dostać od Freeza i przez to nie moge uszkodzić Pingwinowi broń ;[. Wie ktoś jak można ten gadżet zdobyć???
to bez tej blokady sprobowac ale raczej trzeba miec
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ten chip który blokuje tę broń znajduje się w kombinezonie Mr. Freeze'a (można go wyjąć po tym jak Freeze powiedział nam o tym chipie)
 

T0Mmy

Banned
własnie sie zastanawiałem jak wyjąć ten kombinezon ale nie moge bo joker coś sie śmieje jak chce go wziąć . Coś musiałem ominąć . prosze o przybliżenie szczegółów

edit: jeszcze go nie uwolniłem freeze'a,gadałem bo nie wiem gdzie
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak uwolnisz Freeze'a i pogadasz z nim o broni Cobblepot'a to ten powie Ci jak ją zablokować.
 

lukaszkulpinski

Użytkownik
Użytkownik
Sa 3 pomieszczenia.
Aby zdobyc chip blokujacy bron pingwina najpierw udajesz sie do pomieszczenie gdzie jest freeze,mowi on tobie o tej broni a pozniej po rozmowie z freezem udajesz sie na druga strone wody do drugiego pomieszczenia gdzie jest kombinezon freeza.Rozwalasz bandziorow,podchodzisz do kombinezonu i wyjmujesz chip.
Potem trzeba sie udac do pomieszczenia z pingwinem i uzyc tego chipa aby zablokowac jemu bron.I tyle :)


Tapnięte z HTC Desire przy użyciu Tapatalk
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
a jak wejsc na ta najwyzsa wieze po ukonceniu gry juz ? bo teren zamkniety a tymi podziemiami to wchodze z jednej strony a wychodze z drugiej i nie wiem jak dojsc do tej wiezy zeby sobie skoczyc i polatac
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Nie można drugi raz na nią wejść.
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
to jak zrobic ten achivment ze trzeba dluuugo latac ?
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
musisz używać wyrzutni z haka (zdobywasz po osiągnięciach waynetech, po tych najprostszych więc łatwo go dostać) no i poza tym przedłużasz sobie lot pikowaniem i ponownym wzlatywaniem w górę.

EDIT: Sory jednak da się wejść na tą wieże, na której był Hugo Strange po przejściu gry. Osobiście szybowałem z niej jakieś 1.30 min. i wpadł achiv. Trzeba pamiętać, że jak spadniemy na odpowiednią wysokość batman sam użyje haka by się podciągnąć z powrotem na szczyt.
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
w jaki sposob na nia wejsc ? bo probowalem tami kanalami/metrem i przechodze calosc to wychodze z drugiej strony a od zewnatrz wszedzie mury i nie da sie ?

mozesz pozkaz na mapce w kotrym miejscu moza wejsc?
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
No jak wchodzisz do metra w zachodniej części miasta to idziesz takimi "niby" dwoma długimi korytarzami. Potem w takim większym pomieszczeniu po środku skręcasz w lewo aż dojdziesz do drzwi. Potem dostajesz się do pomieszczeń i jedno z nich to "fundamenty wieży cudów" czy jakoś tak. Po środku jest winda, którą jedziesz na górę. Po drodze do windy zapewne napotkasz towarzystwo.
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
z tego co pamietam to juz tam bylem i po ukonczeniu fabuly nie dasie uruchomic tej windy...
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
To czemu mi się udało? Otwierasz ją za pomocą deszyfratora. Potem aby jechała w górę również używasz deszyfratora już na panelu wewnątrz windy.
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
juz mniejsza z tym wlaczylem sobie gry a tu zapis uszkodzony :} bez sensu... i wiecej nie mam zamiaru grac
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Auć. Ale przynajmniej grę zdążyłeś przejść :)
 

Do góry Bottom