1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman: Arkham City znacznie większe od poprzednika

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez razor7, Luty 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wizyta w Arkham Asylum do najkrótszych nie należała, a według zapowiedzi Rocksteady, ulice Arkham City dadzą nam jeszcze więcej przestrzeni do eksploracji. Ile dokładnie?

Rąbka tajemnicy uchylił Sefton Hill, szef studia Rocksteady. Według jego zapowiedzi, obszar, po którym będziemy się poruszać w Arkham City, będzie aż 5 razy większy niż ten, który przypadło nam zwiedzać w poprzedniej części przygód uszastego. Dodatkowo podobnie jak w przypadku Arkham Island, świat gry będzie można w wysokim stopniu eksplorować według własnego uznania, a lokacje mają być wypełnione wszelkimi atrakcjami i nie będą „zapychaczami”, które skutecznie powiększą rozmiary mapy.

Brzmi bardzo obiecująco, a po tym, co zobaczyć mogliśmy w Batman: Arkham Asylum, można śmiało uwierzyć w słowa Hilla.

PS W galerii czeka na was garść nowych obrazków z gry.

Źródło: •• Batman: Arkham City znacznie większe od poprzednika | => Gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    z niecierpliwoscia czekam na ten tutul . zapowiada sie hit :)

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm jedynka była dosyć krótka więc nie wiem czemu w news'ie napisane jest że "wizyta nie należała do najkrótszych" skoro ja tą grę na 70% przeszedłem w 2 dni

5. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    H3X to przejdź w 100% jak ja to zobaczysz :D ale aż taka krótka nie była na nasze trendy gier 7h to była nawet długa. Czekam z niecierpliwością:D

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ostatni Batman był bardzo dobry, dlatego mam cichą nadzieję, że i ten będzie wysokich lotów

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Tą informację można przeczytać od dawna, także żadna nowość ^^ Polecam śledzić ArkhamInfo.com
    No, co do samego newsa, to Arkham City zapowiada się genialnie, śmiało mogę stwierdzić że będzie jednym z najmocniejszych tytułów 2011 roku. Czekam z niecierpliwością. Swoją drogą jestem bardzo ciekaw, jak Rocksteady urozmaici tak duży teren... Nie moge sie doczekać :)

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    dokładnie jak na dzisiejszą modę 7h to batman jest długi i dobrze że kolejny będzie jeszcze dłuższy może ktoś przełamie w końcu lody i zrobi grę akcji tak na przynajmniej 30h .

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kupiłem 1 jakiś rok temu, jednak pożyczyłem kumplowi, który wyparował i teraz nie wiem czy kupic znowu 1 czy zacząc od 2...

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Może Arkham Asylum nie było jakieś ogromne, ale zwiedzania i zbierania jednak było sporo.
    Dobrze że jeszcze więcej będzie zwiedzania w Arkham City, jak dla mnie top 3 najbardziej oczekiwanych gier tego roku :D

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    I do tego zwiedzania należy jeszcze dołożyć super oprawę graficzną ;)

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Co wy piździ*ie? AA było krótkie? Jak się przechodzi gre na chama byle jak najszybciej skończyć fabułę główną to sie nie dziwie... Są jeszcze poboczne pierdółki jak Trofea i Zagadki, a to wcale takie proste nie jest i trzeba troche pomyśleć.... Co niektórym może wydłużyć grę o wieeeele godzin .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum