1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arkham City

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dante168, Lipiec 8, 2012.

1. Dante168

Dante168 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam problem z grą batman arkham city ... a wiec mam "kopie zapasową" gry i jak ja wrzucam wszystko super działa tylko do pewnego momentu wyskakuje mi komunikat że jest problem z pobranym dodatkiem itd i mam wyjść do interfejsu konsoli i pobrać jeszcze raz .
    I tu moje pytanie czy da się to jakoś ominąć ? (nie mogę pobrać .... bo nie mogę no :) Jeśli tak to proszę odpowiedz

Z góry Dzięki Dante

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michalek1

Michalek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rzeszów
    tez tak mialem, sciagnalem TU na pena, wybralem jako uzadzenie do zapisywania tego wlasnie pena i teraz smiga az milo :d

4. Dante168

Dante168 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego a mogłbyś mi powiedzieć co to tam mam ściągnąć bo ja jestem zielony :)

Wczytywanie...

Poleć forum