1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman: Arkham Knight - brak wibracji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AmyS, Styczeń 27, 2016.

1. AmyS

AmyS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,

Dnia 25 stycznia na moim XOne pojawił mi się komunikat, że pojawiła się aktualizacja do Batmana, która zajmuje ok. 1,2 GB i należy ją zainstalować. Też tak zrobiłem. Od tego momentu zauważyłem, że nie mam wibracji podczas szybowania Batmanem. Kiedy jadę Batmobilem wibracje działają prawidłowo, w trybie bojowym także. Wibracja podczas szybowania Batmanem powinna być kiedy pikujemy. Początkowo myślałem, że jest to wina słabych baterii. Jednak mimo krytycznego stanu baterii wibracją są oprócz tego jednego momentu.

Czy ktoś też ma taki problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BerenZ

BerenZ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spróbuj zaktualizować pada. Jeżeli to nie pomoże, to sprawdzić w ustawieniach gry czy aby na pewno nie jest wyłączona opcja wibracji(może być tak, że każdy motyw do, którego działają wibracje ma swoje osobne ustawienie).

4. AmyS

AmyS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo to był jakiś błąd albo faktycznie wymiana baterii na nowe rozwiązało problem. Wibracje działają już właściwie. Zanim napisałem powyższy temat sprawdziłem ustawienia w grze, czy opcja związana z wibracjami się wyłączyła. Byłą włączona.

Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia ;)

Wczytywanie...

Poleć forum