Batman: Arkham Knight - nowy Batman na PlayStation 4 i Xboksa One! Mamy trailer!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




I stało się! Możemy już oficjalnie ogłosić, że kolejna przygoda "Nietoperza" będzie nosić podtytuł Arkham Knight i zadebiutuje wyłącznie na konsolach aktualnej generacji. Jesteście ciekawi pierwszych szczegółów? Zapraszamy!

Pierwsze informacje zostały opublikowane przez sklep internetowy GAME:

  • Produkcja będzie "wybuchowym finałem serii Arkham".
  • Podczas przemierzania miasta wskoczymy w Batmobil!
  • Głównym rywalem Batmana będzie Strach na Wróble (Scarecrow), który zjednoczy największych złoczyńców.
  • Podczas rozgrywki spotkamy między innymi Dwie Twarze, Pingwina oraz Harley Quinn.


Jak to brzmi? Moim zdaniem fenomenalnie. Na pewno odrobinę zawiedzeni będą posiadacze poprzedniej generacji, ale z drugiej strony - jest to świetna wiadomość dla osób, które nabyły PlayStation 4 i Xboksa One. Gra zapewne otrzyma wyśmienitą grafikę.

Zapytacie, kiedy premiera? Na dzień dzisiejszy trudno powiedzieć - musimy zaczekać na oficjalne ogłoszenie gry przez studio Rocksteady... Chociaż pojawiają się głosy, że tytuł ma trafić na rynek jeszcze w tym roku!

Aktualnie strona GAME.co.uk jest oblegana przez natrętnych dziennikarzy, więc na dowód tej intrygującej zapowiedzi, dołączam zrzut ekranu. Możecie na nim zobaczyć okładkę gry.




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Super oby wyszła w tym roku :)
 

CiasteczkowyPotwor

Użytkownik
Użytkownik
Cudownie! No i moja zagadka została rozwiązana, ponieważ Scarecrow w napisach końcowych Batmana Arkham Asylum ucieka do Gotham City + obecność jego siedziby na stateczku w Arkham City i bardzo ciekawiło mnie co się z nim dzieje. Dla mnie ta gra to must have i jest to kolejny powód dla którego będę musiał kupić nową konsolę.
Jeszcze dla pewności spytam "zadebiutuje wyłącznie na konsolach obecnej generacji" oznacza to, że PCty zostały pominięte?
 

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na PC chyba też wyjdzie pod koniec trailera jest PS4,XBOX ONE i PC
 

Aizen30

Banned
Lipa widzę ,że ta gra już nie dla ps3/360
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

- Dystrybutor gry - firma Cenega - potwierdza, że gra w wersji na PlayStation 4 otrzyma polskie napisy. Tytuł na Xboksa One również zostanie zlokalizowane, jednak dopiero po oficjalnej premierze konsoli - wtedy produkcja otrzyma stosowną łatkę.
- Oficjalnie możemy potwierdzić, że gra zadebiutuje na rynku w 2014 roku.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Mnie się już powoli przejada ten cały Batman.. Miałem z początku nadzieje, że pokażą inny strój Batmana, że przewodnim strojem będzie ten bez peleryna (bodajże od Batman the Future?)..

Powiem szczerze, że wolałbym jakby zrobili jakąś porządną bądź na tym samym poziomie co Batman, grę o Supermanie :)

Bo Batmana mamy chyba co roku.. I z serii Arkham będzie to już 5 gra. Nie liczyć nadchodzącej edycji z ps vity.
 

Do góry Bottom