1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arkham Knight

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Krakoos, Lipiec 10, 2015.

1. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon

Rozumiem, że brak tematu dla tej gry spowodowany jest problemami na PC. Mimo wszystko konsolowcy powinni być zachwyceni, gdyż dostali kolejny świetny produkt.
    Gram dopiero kilka godzin i ciężko o pełną recenzję, ale warto zacząć temat szybkim przedstawieniem gry.

Uprzedzam od razu pytania, gra jest spolszczona, kupiona nawet za granicą będzie miała polskie menu oraz wszelkiej maści napisy.

Największą zmiana jest oczywiście Batmobil. Można go używać do eliminowania pojazdów, szybkiego poruszania się po mieście, jest wymagany a nawet niezbędny w wielu zadaniach. Wyposażony w rozmaite gadżety nie jest tylko środkiem komunikacji ale prawdziwym pojazdem zagłady. Można rozwijać jego atrybuty, co przydaje się w bardzo częstej walce z oddziałami czołgów.
    Podsłuchując rozmowy bandziorów można się uśmiać, bo często wspominają jak to nie fair Batman postępuje korzystając z niezwyciężonego Batmobilu.

Gra wygląda, jak by to ująć... spektakularnie! Animacje, Batmobil, scenki przerywnikowe, wszelkie detale, wszystko dopracowane jest w najwyższym stopniu. Klimat Gotham, które pogrążone jest w mroku i nieustającym deszczu robi niesamowite wrażenie.

Oczywiście nadal najwięcej frajdy daje walka. Jest więcej i lepiej! Mamy do dyspozycji sporo nowych ruchów, ciosów kończących, szybkich użyć gadżetów. Wygląda to świetnie. Przeciwnicy nie pozostali jednak bez obrony. Potrafią korzystać z dronów, wieżyczek obronnych, a powalonych przez nas drabów stawiają na nogi lekarze. Każda ze stron otrzymała ulepszony arsenał przez co starcia są dużo ciekawsze. Największe wrażenie robia jednak wspólne akcje z innymi postaciami. Walcząc przykładowo ramię w ramię z Kobietą-Kot można w dowolnej chwili przełączać się między bohaterami generując niewiarygodne układy ciosów. Mechanika walki w tej grze to cudo.

Jak zawsze, w Batmanie sporo się dzieje, jest wiele misji pobocznych, natomiast wątek główny nie wydaje się zbyt długi. Praktycznie ledwo go liznąłem i już mam 12%. Nie, żeby nie było co robić, miasto pełne jest zbirów i możemy im zdrowo uprzykrzyć życie.

Miasto nie jest jakieś specjalnie ollbrzymie, ale bardzo bogate w zawartość, praktycznie na każdym kroku jest coś do zrobienia. Stopniowo możemy odblokować dodatkowe dzielnice.

Gra jest naprawdę świetna, a im więcej gram, tym bardziej chcę kontynuować. Co rusz nowe misje się odblokowują i cieżko się zdecydować co robić. Póki co zdecydowanie najlepsza odsłona serii.

2. Lotnik421 Xbox One

3. luki17

luki17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ogólnie dla mnie obok Wiedzmina 3 kandydat na grę roku ;) jazda batmobilem daje poczuć moc bycia w czołgu

4. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie najgorsza część walki czołgów zjadły gameplay
    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Chyba grałes w jakąś inną grę bo ta gra to kandytat do goty

Wysłane z XPERIA T3

6. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chyba grałem w ta grę, w dniu premiery . Arkham to nie czołgi, a bossowie których nie było.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

7. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Właśnie ukończyłem grę. Tradycyjnie wszystko na 100%, ale tych zagadek Riddlera nie mam ochoty nawet dotykać.
    No i cóż, z pewnością za dużo pojedynków na szosie. Walka z czołgami daje olbrzymią satysfakcję, ale czuje się przesyt. Co mnie uderzyło, to fakt, że ta gra może być wręcz niemożliwa do przejścia bez zaliczania misji pobocznych i odpowiedniego rozdzielania punktów. Otóż najtrudniejsze misje w grze to właśnie te z udziałem Batmobila. Warunkiem posiadania jakichkolwiek szans w finałowych potyczkach jest rozwinięcie Batmobilu w pierwszej kolejności. Kto tego nie zrobi, w pojedynkach z wielkimi czołgami lub w obronie posterunku może się już tylko modlić.
    Walk z bossami nie ma w ogóle i ubolewam nad tym faktem.
    Natomiast gra sama w sobie daje bardzo dużo satysfakcji bez względu na to czego jest za dużo, a czego za mało. Historia jest naprawde świetna, a Joker jest niesamowity. Walka jest jeszcze lepsza, a grupowe ciosy kończące robią olbrzymie wrażenie. Szkoda, że mamy tak rzadko na to szansę. Ten Batman mógłby być z opcją kooperacji. Cóz by to była za gra!
    Graficznie gra odleciała daleko w kosmos w odniesieniu do poprzedniczek.
    Aha, no i wcale nie jest tak krótka jak wcześniej sądziłem.
    Najwięcej frajdy dają mimo wszystko liczne misje poboczne.
    Gdyby nie Wiedźmin, pretendowałaby do gry roku, a tak... Ode mnie mocne 8,5/10

galaretka007 i dudi2000 lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum