1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman: Arkham Origins - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 22, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    No chwile pograne cos napisac mozna: grafiak prezentuje sie elegancko nie mam zastrzezen nieco ulepszona jak w starszej wersji Batmana;) gameplay bardzo podobny ale to na + bo byl dobry to po co zmieniac, fabuła narazie nic nie wiem jeszcze ale zauwazylem ze tak jak wspominali Batmana nikt nie zna jest to tak jak byl 1 czesc dopiero po niej mozna powiedziec sa pozostale 2 czesci.. Cos czuje ze fabuła mnie znowu wciagnie ale ja lubie batmana;)

4. LauraR

LauraR Dziewczyna Dziewczyna

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Pszczyna
    Stary, dobry Batman. Kilka drobnych zmian w mechanice, poza tym gameplay niemal identyczny jak w poprzedniczkach. Graficznie jest ok, spora ilość postaci z komiksów. Jedyny minus na chwilę obecną to długość gry - wydaje się że może być dość krótka, bo po około 2 h grania 3 z 8 zabójców już zdążyło paść. Duży plus za świetny soundtrack.

5. lamparcicho

lamparcicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zabójcami się nie sugeruj, grę skończyłem wczoraj i z misjami pobocznymi blisko 15h. Jest to najlepsza część, dopakowana wszystkim i dająca mnóstwo frajdy. Tego nie trzeba nawet polecać, bo w to trzeba zagrać.

6. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Hehe dobre z tym CD :) A co do gry to stary dobry Batman , grafika bardzo ładna , klimat bardzo fajny , gadżety , walka , skradanie się super POLECAM:)

7. funky

funky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dopiero co odpaliłem i wygląda zacnie, stary (choć młodszy przecież;)) dobry Bats powrócił, niewątpliwie świetny tytuł na długie jesienno-zimowe wieczory, razem z Black Flag najbardziej oczekiwana przeze mnie gra końca tego roku, żal po newsie o Watchdogs pomogą mi zniwelować właśnie Batman, AC4 i...Beyond Dwie Dusze ale to już inna historia;))

8. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    prze epicka gra. najlepsza część serii. czuć, że batman jest badassem, muzyka dodaje patosu, a fabuła wciąga. jak dla mnie jest to godny rywal dla gta V do gry roku.

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gra jest wyrąbista. Przechodzi się ją jak film jakiś o Batmanie. Tak w ogóle to koniec tego miesiąca to szok. Nie wiem w co najpierw grać tyle dobrych tytułów wychodzi. Nie ma to jak rgh :) a w Arkham Origins koniecznie trzeba zagrać, jak ktoś lubi szybką akcję i Batmana oczywiście.

10. akaeld

akaeld Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla mnie to bedzie w top 3 tego roku, może robionej z rozmachem GTA V nie pobije, ale klimat gniecie jajca :] Dla fanów pozycja obowiazkowa, najlepsza cześć serii.
    Żona mnie wyrzuci , gta jeszcze nie skonczone, teraz batman, AC4 juz sie sciaga, BF4 czeka w kolejce, a podobno od przybytku glowa nie boli :]

11. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem wcześniej tylko w Batmana Arkham "asajlum" , w city nie grałem. Teraz mucę w tą gierkę i mnie bardzo wciągnęła, zagadki enigmy itp., jeśli chodzi o grywalność to jest to samo chyba we wszystkich częściach, raz otwarty świat , raz zagadki , raz trzeba się skradać i po cichu przejść dany etap ale i tak wszystko kręci się wokół walki, która jest w tej grze dosyć trudna, a zarazem przyjemna jak dla mnie. Rozwój postaci klasycznie. Moja ocena to 8/10

Przejdę Batmana, potem biorę się za BF 4, a następnie AC 4 :) Zima idzie i jest w co grać :p

12. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    +:
    -Fabuła jak zwykle nie zawiedzie żadnego fana Batmana
    -Grafika jak na grę o Batmanie idealna
    -Soundtrack powala (szczególnie jak się gra na głośnikach z subwoofer'em)
    -Parę nowych gadżetów :D
    -Wciągająca

-:
    -Fabuła krótka w porównaniu do poprzedników choć i tak po przejściu głównego wątku mamy dopiero około 20% więc jeszcze wiele wyzwań przed nami
    -Zainstalowana na dysk potrafi się zaciąć co prowadzi do restartu xbox'a na szczęście save'y się nie psują
    -Spotkałem się już ze zjawiskiem niedoczytania tekstur ^^

Moja końcowa i ostateczna ocena to 8.7/10 gdyby nie błędy wymienione wyżej było by 9 :)

13. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiem szczerze, że mam dość mieszane uczucia co do tej odsłony Batmana. Osobiście dwie wcześniejsze części mnie oczarowały i przeszedłem je kilka razy więc i na tego batmana czekałem z niecierpliwością. Co prawda mam za sobą dopiero jakieś dwie godziny zabawy ale czegoś mi brakuje. Sam nie potrafię do końca dojść co takiego. Graficznie gra jest ładna choć nie przywiązuje dużej wagi do niej to czegoś mi brakuje i nie podoba mi się menu.
    Dodatkowo z tego co pamiętam w arkham sylum nie mieliśmy tyle gadżetów na początku zabawy a tutaj jako prequel mam sporo na samym początku więc taka nielogiczna sytuacja.
    Nie chciałbym tylko narzekać bo gra dalej jest kozacką produkcją i przypuszczam, że wielu przypadnie do gustu, dla mnie brakuje jej tego czegoś co sprawiało, że Batman Arkham Asylum i Batman Arkham City przyciągnął mnie na długie godziny do konsoli, że nie mogłem się oderwać i chciałem jeszcze kawałem przejść zanim wyłączyłem konsolę:)

Mam nadzieję, że w ciągu rozgrywki mile mnie zaskoczy nowy batman i zmienię zdanie.

1 osoba to lubi.
  14. BialyMurzyn88

BialyMurzyn88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeszedlem gre kilka dni temu. Wrażenia? Bardzo dobre? Parę dni przed premiera AO zacząłem dopiero Arkham City... No i postanowiłem przerwac (w końcu Arkham Origins to prequel wiec nic złego się nie stanie jak najpierw zabiore się za najnowsza odsłonę) i nie żałuje. Dosyć długa fabuła, świetny klimat Bożego Narodzenia w Gotham! Trochę nowych gadżetów, noy tryb detektywa, wieksze miasto, świetny styl walki choć jak wiadomo, gra nie obyła się bez błędów i kilka razy musiałem restartowac konsole. Tak czy siak nowe studio podolalo zadaniu i stworzyli naprawdę dobra gre! Polecam fanom serii Batmana a mi pozostało wrócić do Arkham City :))

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

15. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    jak dlamnie bardzo fajna gra dobra fabuła i wiele ciekawych misji. bardzo fajne rozwiazanie z Walka wrecz :) Dlamnie Bomba

16. Milan

Milan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra swietna, ale chyba nie najlepsza z serii batmanow :) Wczoraj udalo mi sie ukonczyc, nie bez trudu zreszta, bo ilosc przeciwnikow do walki to momentami przegiecie paly :) i była to najdluzsza fabula ze wszystkich czesci

17. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak na razie ukończyłem 90% fabuły i parę misji pobocznych, ale ta gra i tak jest dla mnie jedną z najlepszych w tym roku :) Czekałem na nią dwa lata(od przejścia Arkham City) i myślę, że było warto :D
    Na plus na pewno fajny gameplay, fabuła, klimat i wg mnie jak najbardziej voice acting (joker po prostu mnie oczarował, z resztą jak w poprzednich częściach :D). Nad minusami musiałbym się zastanowić ale i tak nie byłoby ich dużo, bo na szczęście nie napotkałem żadnego buga w trakcie gry i wszystko wskazuje na to, że nie napotkam więc mogę się w pełni cieszyć z gry :congratulatory:
    Polecam każdemu, zarówno fanom Batmana, jak i tym osobom które jeszcze w niego nie grały. :peaceful:

18. lukaszkulpinski

lukaszkulpinski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Właśnie skończyłem tryb fabularny :), krótko mówiąc stary dobry Batman.
    +Grafika
    +Świąteczna muzyka w tle :)
    +Głosy aktorów mistrzostwo
    +KLIMAT!!!

-Trochę za krótka
    Aby więcej takich gier, przez przypadek ustawiłem poziom Hard i nieraz sporo nerwów się straciło podczas potyczek z bandziorami :)
    Daje 9\10, ten jeden punkt na przyszłość aby producenci bardziej skupili się na wydłużeniu trybu fabularnego, niż na misjach pobocznych.
    Pozdro

19. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Długość to dość względne pojęcie mam 24% fabuły i mam ponad 9 godzin na liczniku oczywiście się bawię w nadajniki enigmy i zadania poboczne więc jest zabawy pod dostatkiem

1 osoba to lubi.
  20. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dopiszę jeszcze jeden post.

Skończyłem wczoraj batmana, czas gry w granicach 12 godzin trochę pakietów danych enigmy, trochę składów Pingwina i czarnej maski. Ukończono 38% gry więc jest jeszcze sporo do ogrania.
    Co mi się podobało to, że trzyma klimat starych batmanów ale nic nowego większego nie wnosi.
    Naszpikowana gra różnymi złymi charakterami ale jakoś żaden nie utkwił mi w pamięci a walki z bosami nie stwarzały mi większych problemów, myślę, że trybie nowa gar + będzie lepiej bo poziom jest wyższy i oczywiście więcej gadżetów. Jak się poświeci więcej czasu na wszystkie dodatkowe znajdźki to znacznie się wydłuża czas gry.
    Trochę nie podoba mi się rozmieszczenie przeciwników batmana bo głównym jest oczywiście Joker przez wszystkie części a Batman miał sporo fajnych przeciwników, którym można by było poświęcić więcej miejsca.

Jest to dobra gra ale już nie robi takiego wow jak poprzednie dwie części trochę odcinanie kuponów od poprzednich części.

Wczytywanie...

Poleć forum