1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman Arkham Origins

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamilu, Październik 24, 2013.

1. kamilu

kamilu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Zacząłem nagrywać płyty na nowym laptopie i mam problem z nowym batmanem - nagrałem na płytę tak jak zawsze, gra działa ale w momencie jak mam 3% gry i mam lecieć do miasta wyskakuje błąd że jest problem z zawartością do pobrania, a podczas instalacji na dysk przy 46% (chyba zmienia warstwę) wyskakuje żeby przetrzeć szmatką. Nagrałem drugą płytę i przy instalacji też staję na 46% tyle że gra się nawet nie uruchamia - wykasuje raz że jest nie obsługiwana a raz żeby przetrzeć, nagrałem trzecią płytę i ten sam problem co w przypadku drugiej płyty, zdenerwowałem się i poszedłem nagrać grę na laptopie kolegi, i tak sam jak w przypadku płyty drugiej i trzeciej, nie uruchamia się a instalacja staje na 46%. Może mi ktoś powiedzieć co robię źle ? Nagrywam na płytach PLATINIUM, nagrywam już na tych płytach dłuższy okres czasu i nigdy jeszcze nie miałem takiego problemu. Abgx też nie pokazuje żadnych błędów. Może mam ściągnąć obraz z innego źródła ? Czekam na pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum