1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman-problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik, Luty 3, 2010.

1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    Witam
    gram obecnie w Batmana i mam maly problem...jestem w tej bibliotece uratowalem tych straznikow zwizanych..i z pudelka wyskoczyla taka rekawica bokserka i teraz mam znalezc jakis notes kogos tam.. w poradniku psize ze znajduje on sie po lewej stronie od tych straznikow mam zbadac szafke i go tam znajde..nie wiem patrze nic nie ma..jak ta szafke zbadac i gdzie on konkretnie jest bo mecze sie i mecze i nic;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jrk

Jrk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    O ile dobrze kojarzę to notes/notatki są między książkami na którymś z regałów. Przejdź obok wszystkich półek powoli i rozglądaj się.

4. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    wiem wlasnie chodze ciagle i naprawde nic nie widze... jest mozliwe ze cos pominolem w czasie wykonywania wszystkiego i dlatego tych notatek nie ma?? albo cos zle robie ale chodze ogladam wlaczylem nawet detektywa i tez chodze ogladam i nic...tak chodzi o notatki

5. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    a walczyles juz drugi raz ze scarecrowem? (strach na wroble)

edyt:jezeli niewalczyles to potym jak wyskoczyla ci ta rekawica to musisz wyjsc przed glowne wejscie przez ktore wchodziles do biblioteki na poczatku nastepnie idz przed siebie wglab korytarza i powinno sie batmanowi przedstawiac okres z jego zycia w ktorym zgineli jego rodzice,chwile potem wyskoczy na ciebie scarecrow wygrasz z nim walke i potem powinienes dostac kolejny punkt na mapie-pozniej juz sam sobie poradzisz :D

Poleć forum