1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Batman

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez InPirats, Grudzień 31, 2009.

1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Witam wczoraj zacząłem grac w najnowszego batmana i tak mam problem jest to misja początkowa bo pamiętam wieźli jockera na wózku przywiązanego i ok to przeszłem bo ino wystarczyło za nim iść a potem było ze jakiś potwór uwięził jednego Security(Ochroniarza)i związał go na krześle i cza było potajemnie zejść bo jak sie go uderzyło z góry to włączał prąd i lipa i ok to przeszedłem a potem dyszlem do czegoś takiego nie wiem jak wam to opisać to może tak jestem w penym pomieszczeniu i tak prosto nie da się isc bo jest ściana i prąd płynie to się nie da przejść i jest wejście tak jak do gabinetu z lewej strony tam wchodzę naciskam na padzie przycisk taki jak noktowizor takie coś temu batmanowi się dzieje i na ziemi leży taka paczka no i jak na nią zerknę to coś się ładuje do 100% i piszę complete a potem to juz nie wiem co robić latam wszędzie i nigdzie nie da się wejść bo te prądy są.

jest to tak jakby misja po tej z tymi dymami co pozabijał dym ich i nie da sie w dół zejść ino cza było z góry w bezpiecznik trafić i dopiero gaz przestał lecieć i po tym właśnie jest ta misja co opisałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xelah8

xelah8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Człowieku, naucz się pisać. Jak czytałem Twojego posta to nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać. Jednak mimo wszystko postaram się Ci pomóc. Jakiś czas temu grałem w Batka i nie pamiętam dokładnie tego momentu, ale wydaje się, że po załadowaniu tego będziesz musiał szukać takich samych śladów na ziemi/ścianie i iść za nimi przed siebie.

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Musisz sie wracac i patrzec "wzrokiem batmana", idziesz za czasteczkami whiskey...Ogolnie rzecz biorac to musisz sie duzo rozgladac w tej grze, a "wzrok batmana" pokaze ci gdzie masz isc.
    P.S. Bez najmniejszej znajomosci j. Angielskiego i checi spojrzenia w slownik ciezko jest przejsc nawet najprostszą grę po angielsku... - Bez obrazy.

Wczytywanie...

Poleć forum