1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battelfield 3, Problem z Battlelogiem i tożsamością XBOX LIVE z EA!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Koral32PL, Styczeń 4, 2012.

1. Koral32PL

Koral32PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    Witam, ja wiem że ten temat był już poruszany chyba z 1000 razy ale szukałem i czytałem dosłownie wszystko i nie mogę nic zrobić otóż nie mogę się zalogować na battlelog, mam xboxa, hasla i emaile do origin, ea i xboxa te same, Buy BF3 to get access to Battlelog. Check the FAQ, chciałem dodać że na koncie EA przy osobowości konsolowej mam brak tożsamości z XBOX Live, BARDZO PROSZE O POMOC

2. Lotnik421 Xbox One

3. AenimaPot

AenimaPot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Instalujesz i pat****esz gre na konsoli, dostajesz komunikat o battlelog następnie wchodzisz na tą stronę przez komputer (!) i logujesz się danymi konta EA i to wszystko.

4. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    nie rozumiesz, wszystko na xboxie kod itp wprowadzilem , na origin , ea tak samo ale jak wchodze na battle loga to wyskakuje mi Buy BF3 to get access to Battlelog. Check the FAQ, i nie moge sie zalogowac

5. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
  6. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    Wg jak probuje sie połączyć ze swoim kontem XBL przez program Origin to wyskakuje mi :"To konto Xbox jest już powiązane z innym kontem Origin. Wybierz inne konto." a nie utworzyłem nigdy konta na Orygin;/

7. krzychura22

krzychura22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Dziwna sprawa, może skontaktuj się z jakimś supportem Battlelogu?

8. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    dokładnie 25 razy dzwoniłem i nie chcą się zgłaszać ale chyba wiem w czym tkwi problem, poprostu moj gamertag na XBL nie chce się połączyć z EA i Origin i "utożsamić" bo przy utożsamianiu pisze mi że moje konto na XBL jest już aktywowane na Origin , tylko problem w tym że ja nigdy na origin się nie logowałem;/? , Miał ktoś może podobny kiedyś problem?

9. Dovydas

Dovydas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak inna droga, jezeli mam na kompie orginala battlefielda bedzie dzialac na xboxe przez neta? :D

10. Koral32PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno, Śląskie
    jak stare konto?? prosze napisac jesli ktos wie, jak utozsamic gamertag XBL z kontem Origin lub EA??

Wczytywanie...

Poleć forum