1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battelfield 4 problem z odpaleniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vicek91, Październik 13, 2014.

1. vicek91

vicek91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam konsole Xbox 360 E slim 4gb przerobioną na rgh wiedziałem że na tej konsoli nie odpale tej gry i kupiłem właśnie oryginalny dysk microsoftu 20gb.Gra odpala się do momentu kiedy trzeba zainstalować gre i wyskakuje kominukat włóż dysk z trybem jednego gracza co w takim przypadku zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Wgrales content w dobre miejsce ?

4. vicek91

vicek91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. vicek91

vicek91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy po włożeniu dysku twardego mam coś jeszcze zrobić?Bo włożyłem nowy dysk a jest 2,9gb wonego miejsca?

6. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na konsoli bez RGH trzeba każdy nowy dysk sformatować z poziomu systemu konsoli z użyciem numeru seryjnego konsoli.
    Na RGH nie ma tych ograniczeń, jednak czysty nowy dysk powinien mieć 14-16GB wolnej przestrzeni.
    Po odjęciu plików BF4 może mieć 2,9GB wolnego. Masz po prostu źle wgrane pliki, znajdź info o tym w części poświęconej jtag/RGH

7. vicek91

vicek91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już wiem gdzie jest problem gre mam wrzuconą na zewnęntrzny dysk a trzeba dvd 2 skopiować na dysk wewnętrzny ale tutaj mam problem daje lewy LB i wciskam A i wyskakuje komunikat nie można kopiować do lub z root?

Wczytywanie...

Poleć forum