1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

batterfield cd1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kermol, Listopad 4, 2013.

1. kermol

kermol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam pytaniue
    a mianowicie przy gta v przy cd 1 przekopiowalem sobie 4 pliki za pomoca programu horizont na pendriva potem je przeniolslem na dysk konsoli i dzieki temu zaoszczedzilem 1 plytke czy przy battelfield tez istnieje taka opcja jak tak to w jakims folderze znajde pliki ktore musze przeniesc na dysk konsoli ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Tez mozesz tak zrobic...pliki zajmuja ok 2GB.

4. kermol

kermol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mozesz mi na[sac tylko z ktorego folderu mam ktore pliki wyciagnac i skopiowac ? lub moze ktos ma linka do samych tych plikow bo cd 1 zajmuje z 7gb to nie widze potrzby sciagania tego wszystkiego kiedy potrzbuje tylko 2gb plikow

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poszukaj "Battlefield 4 HD content" w google.

Wczytywanie...

Poleć forum