1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battle Log jak to zrobić ;d

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XertisPL, Grudzień 11, 2011.

1. XertisPL

XertisPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam taki problem wbijam se w Battlelog / Sign in i daje zaloguj wpisuje dane z konta ea.com

i nie działa a problem taki że "Buy BF3 to get access to Battlelog. Check the FAQ'

i nie wiem co zrobić niech ktoś pomoże jak to mam zrobić na xboxie już dodałem ten kod "pass" czy jak się tam zwie tylko tera chce żeby to mi też działało tylko nie wiem jak HELp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    no wg Battlelog'a to musisz mieć Battlefield'a 3

4. XertisPL

XertisPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O co ci chodzi ?... mam BFA3 ale
    na xboxie jak jesteś w grze to możesz se dać w "prawo" i jest battle log i jeśli chcesz to mieć to musisz 1 na stronie ale nie mogę ?? i jak to mam zrobić

5. Kuguar04

Kuguar04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć,
    Miałem identyczny problem. Musisz wejsc na ea.com i kliknąć help. Następnie kliknij "talko to game advisor" po prawej. Jeżeli nie będziesz zalogowany, to poproszą ciebie zebyś to zrobił. Potem wybierz grę i platformę i pogadaj z pomocą techniczną przez czat. Naprawdę wczoraj mi pomogli :D. Musisz znać tylko angielski.

.com jest istotne, bo na polskiej pomocy techn. można tylko przez e-maila. Oni się na tym znają, mają dostęp do wszystkiego i naprawili to w 30 minut. Jak będzie ci wszystko działało to napisz, to pogramy :)

Wczytywanie...

Poleć forum