1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battle of Z to będzie naprawdę duża gra

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 27, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już kiedyś na łamach PPE stwierdziłem, że Dragon Ball Z: Battle of Z zapowiada się na najbardziej rozbudowaną produkcję w tym intrygującym uniwersum. Do teraz nie wiedziałem, że moje słowa idealnie opisują pracę twórców – właśnie do Sieci trafiło przedstawienie wszystkich ataków, bohaterów, przedmiotów, kart oraz misji z tej gry.

Jakość wideo nie zachwyca, więc odrobinę obawiam się o legalność tych filmików. Dlatego oglądajcie te smakołyki jak najszybciej, ponieważ już niedługo mogą zniknąć z YouTube.

Przyglądając się bliżej tym materiałom i mając w pamięci poprzednie newsy, jestem pewien, że sympatycy tej serii mogą otwierać szampany. Nadchodzi jedna z najlepszych produkcji, w której Goku kolejny raz zaprezentuje swoją siłę i uratuje Ziemię przed nadciągającym złem!

Dragon Ball Z: Battle of Z trafi do rąk spragnionych fanów dokładnie za 28 dni.

Bohaterowie oraz ich ataki

Misje oraz szczegóły

Karty

Przedmioty

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    no to ładnie teraz ciekawe jak te ataki beda ukazane jak pisałem we wczesniejszych tematah nie przekonuje mnie ukazanie W Battle of z ultimate ataków

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie sądzę, że to będzie jedna z najlepszych produkcji o Goku.. Mi osobiście te filmiki nic nie dają.. Te itemki czy karty to tylko mały dodatek.. A co mi po dodatku jak cały tort jest niezbyt apetyczny..

Jako fan mam nadzieje, że gra będzie dobra.. Ale jako gracz patrze realnie na to i mam jakieś przeczucie mówiące mi, że nie będzie tak kolorowo :(

5. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    To powinny wyjsc na Automaty a nie na konsole... Mogliby posluchac fanow i zrobic chocby hd remake Swietnego tenkai 3.

6. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    tenkaichi 3 HD pewnie zrobią jak battle of z sie źle sprzeda

7. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Ja osobiście wolałbym port na konsolę Dragon Ball Zenkai Battle Royale. Gra wygląda o niebo lepiej od Battle of Z. DBZ: BOZ robi krok do przodu, a dwa do tyłu w stosunku do poprzednich części. Niby dużo nowych i świeżych pomysłów kosztem grafiki i animacji. Gra prezentuje się jak z poprzedniej generacji. Jeszcze nie testowałem dema i nadal mam nadzieję, że gra mnie pozytywnie zaskoczy. Oby !

8. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Tak Budokai Tenkaichi 3 na ps2 było dobre,Ultimate Tenkaichi na xboxa 360 też fajnie się pykało jako fan nowej produkcji nie ominę.

Wczytywanie...

Poleć forum