1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

battleffield 1943

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez wibrator, Wrzesień 20, 2010.

1. wibrator

wibrator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    siema otóż mam problem z 2 arch. a mianowicie o co z nimi chodzi Tour of Duty I i Tour of Duty II z tego co wiem trzeba grać 35 meczy oraz 100 jenak gdy robie quick match gram już ponad 4godz i arch nie wpadł ;/ czemu ? dobrze robię ten arch ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem czy pomogę ale zawsze coś, a wiec ja mam battleffielda bad company i jest tam też taki arch.(który odblokowałem) i musisz grać określoną liczbę meczy ale liczy się od rozpoczęcia do zakończenia, czyli nie że wejdziesz sobie w połowie i po chwili wyjdziesz.

Wczytywanie...

Poleć forum