1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefied: BC2 - Vietnam - więcej gameplayu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Bazajaytee, Grudzień 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Premiera BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 - VIETNAM już 22 grudnia, więc coraz więcej materiałów promocyjnych trafia do Sieci. Tym razem przedstawiam dwa krótkie gameplaye - akcja toczy się na mapie Hill 137. Oprócz marnego poziomu umiejętności autora filmiku, zobaczysz jak można bazooką rozwalić łódź bojową, jakie spustoszenie sieje miotacz ognia oraz jak nie trafić z karabinu i noża w przeciwnika stojącego tuż przed Tobą.

Za VIETNAM przyjdzie Ci zapłacić 42 zł na PSN, 800 MSP na XBL.
    Zapraszam do ogladania. [Moraś]

Źródło: Battlefied: BC2 - Vietnam - więcej gameplayu | Konsolowisko.pl

EDIT: DODAJĘ ZNALEZIONY GAMEPLAY PREZENTUJĄCY MIOTACZ OGNIA W AKCJI :)

EDIT2:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Zaraz zamierzam przycupnąć do obejrzenia filmików ale mam jedno bardzo ale to bardzo ważne arcypytanie.... Jak to 800 MSP??
    O ile to nie fake czy błąd to bardzo sie ciesze ale wszędzie byly notki, że kosztować ma 1200 MSP. Jeżeli jednak 800... To tak jakby za migracje dostawało sie pożądny dodatek.

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wszędzie info było 1200msp i 47zł. Trzeba czekać do premiery to się dopiero okaże. Ja i tak kupuję :D
    Końcówka 1. filmiku mnie rozwaliła :D

5. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fajne, fajnie. Sądzę, że bym się w tym odnalazł :) Już trochę przejadły mi się celowniki termalne, heartbeat sensory, AC-130, Valkirie itp. Końcówka pierwszego filmiku. Klasa. Koleś zachował zimną krew do samego końca

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum