1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 1

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 12, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wstępnie gra zapowiada się dobrze . Kampania może być ciekawa na razie spróbowałem jej tylko kawałek .Czuć klimat tamtych lat , gra sieciowa ma bynajmniej u mnie momentami straszne przycięcia i nie jest to raczej wina neta . Nie są to tez częste przycinki które uniemożliwiły by zabawe ale jak juz się przytrafia są mocno odczuwalne . Strasznie podobał mi się wstęp gry ale tu nie zdradzam i każdy sam sobie zagra i zobaczy . Oceny grze nie wystawie bo za mało jeszcze grałem ale wstępnie gra warta zakupu i będzie raczej to udany Battlefield .

4. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Na razie się podoba. Kampanie może ruszę choć chyba poczekam aż przyjdzie mój preorder. Na razie posiekam multi

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

5. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Wreszcie doczekaliśmy się po wielu latach FPS'a w realiach 1WŚ i to zrealizowanego z pomysłem! Klimatyczny i uderzający niczym bokserska pięść wstępniak. Szarość, strach i zaszczucie działają na nasze zmysły już od 1 minuty rozgrywki. 10-godzinny trial natchnął mnie i zapewne to będzie kolejna, obok nowych Gearsów gra którą zakupię. God bless EA Access!

ManyPL i Onicniepytaj lubią to.
  6. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Całkiem całkiem, nawet dubbing za mocno nie przeszkadza. Przeszedłem pierwszą misję w kampanii i daję solidne 8,5/10. Jak dla mnie najciekawszy FPS dekady

7. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Multi jak to multi nie zawodzi. Jest klimat jest moc. Nawet znalazła się muzyczka z pierwszego battlefielda :p dźwięki i grafika mega. Fajnie się czołgiem przejeżdża przez budynki. Ja jestem zachwycony czekałem na taka grę. Teraz nie ma co się rozpisywać. Trzeba sprawdzić jeszcze dokładnie po premierze. Jedyne do czego można się przyczepić to lagi w menu :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

8. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    Byłem zwolennikiem CoD ale to co pokazuje Battlefield jest rewelacja klimat wojny zrobiony naprawdę super żegnaj CoD.

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

B0ni3k lubi to.
  9. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    po 30 minutach gry mnie kupili..to lubie klimaty wojenne lat historycznych a nie jakies roboty skakaanie po scianach itd.. Na plus w tym demie graafika dla mnie marasss, jak wywale granata rozpada sie wsyzstko w okolo tak samo jak zawale z czołgu, smaczkiem dla mnie ejst jak walne granatem i ktos oberwie cialo leci bezwładnie w góre

B0ni3k lubi to.
  10. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Dobrze się gra. Multi spełnia moje oczekiwania, wartka akcja i czuć balans broni z I Wojny Światowej. Zdecydowania różnica w rozgrywce niż w poprzednich wersjach.

11. rybus85

rybus85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra mnie wbiła w fotel. Mówię tylko niestety o wersji na próbę-10h. Klimat łeb urywa, graficznie super. Ale czy warta grubo ponad 200zł...nie sądzę. Ja poczekam na rozsądne oferty :)

12. hubiwwe

hubiwwe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Jestem bardzo zadowolony. Przesyt strzelaniami w futurystycznym klimacie sięgnął zenitu. BF1 to jest to. Pograłem chwilę w kampanię. Jazda czołgiem i rozjeżdżanie przeszkód po prostu miodzio. On line tylko chwilkę popykałem ale też jest fajnie. Dobry balans broni np. jako medyk nie biegam tylko z apteczką ale z karabinem samopowtarzalnym również można namieszać wśród wrogiej drużyny. Ogólnie daję 9/10

brattanek lubi to.
  13. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Dobra. Jest się do czego przyczepić. 1 lagi w menu. 2 bugi w osiągnięciach. Zdobądź 2 rangę Medyka w grze online. Mam 3 a trofik 50% wtf? I zauważyłem ze są bugi przy strzelaniu. Czasem się zdarza ze przycelujemy wroga strzelamy a pocisk? Hmmm ciężko to wyjaśnić niby wylatuje z lufy ale nic nie trafia. Można powiedzieć ze gadam głupoty bo celować nie umiem, ale widziałem ze znajomy nagrał filmik z takim samym problemem. To samo moździerz niby strzelam a pocisk nie leci. To takie rzeczy do poprawki i będzie miodnie. No i apka tez nie do końca bangla.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnia edycja: Październik 22, 2016
  14. hubiwwe

hubiwwe Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    fakt menu się trochę tnie ale w grze przycięć nie zauważyłem.

15. B0ni3k

B0ni3k Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kwidzyn, Poland
    Jak dla mnie gra miodzio lodzio
    Menu tnie, od wczoraj po ataku na serwery ea wyszukiwarka serwerów nie działa pokazuje 0 serwerów co kolwiek byś nie zaznaczył. Poza tym gra chodzi wzorowo, grafik super udzwiekowienie super mapy duże ladne klimatyczne nic tylko grać ;)

16. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Panowie od ilości wylanego tu miodu to aż się wymiotować chce.Jak w brazylijskiej telenoweli. Co tam się może podobać. Mapy duże ,celowników prawie brak oprócz tych przeklętych snajperek. Już kamperiadę przyuważyłem nieraz. Do broni szturmowca widzę że mam celowniki 1x , 2x - wybiaram , wychodzę z menu żołnierza, wchodze do gry i co? I gówn.. nie mam go nałożonego. Jak mam wrogów dostrzec jak jeszcze wiecznie dym, kurz, pył choćby u mnie w robocie. Szturm - kampią do mcoma czy tam telegrafu nie podejdziesz. Podbój -siedzą w czołgach po pięciu i idź i walcz. Normalnie porażka. Dzięki za EA akces bo bym się nabrał a tak cóż za cenę B1 Ultimate będę miał TF2 i CoD Legacy. Psiamać.

Ostatnia edycja: Październik 23, 2016
  17. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszyscy których porwała chęć offtopwania w tym wątku przez dwie strony dostają zasłużone +3 pkt.
    Pozdrawiam orso

p_bladek lubi to.
  18. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Muszę się zgodzić. Balans broni ssie okrutnie. Kolejna odsłona serii i kolejny raz pretenduje do miana "Bugfielda" a nie Battlefielda. Wszechobecne skrypty w kampanii. Przykład gosć z miotaczem płomieni, jak zaczyna go używać, do zbiornika możesz naku...... ile chcesz i tak sie nie zapali. Bugi online. Napier..... w gościa, on sie odwraca i powala Cię jednym strzałem. Zlikwidowali cos takiego jak tagowanie przeciwników?, może na takim serwie grałem? Fajnie wygląda powiązanie do historii w kampani. Czy tylko ja zauważyłem że poszli na łatwiznę i wykorzystali ścieżkę dzwiękową z Battlefield 2142, a może tak stary jestem i reszta w to nie grała? Sumując pozbierali elementy kodu że wszystkich serii, ścieżkę dźwiękową z bf2142, fragmenty i część map z battlefront, i radośnie nam sprzedają w nowej ładnej cenie. Dałbym 7/10

Ostatnia edycja: Listopad 7, 2016
    Kyron lubi to.
  19. hanzobozzpl

hanzobozzpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzieki Bogu za ea access. Gralem niespelna 4 godz ale wiem ze to nie gra dla mnie. Mnostwo camperow 1 wojna a kazdy lata z bronia maszynowa, czolgi op itp naprawy ze srodka maszyny, pancerne konie. Behemoty czybko i latwo rozwalane. Nie wiem czemu jest hype na ta gre jal to zlepek poprzednich czesci ubranych w skore I ww. I to denerwujace przypomoinanie co 5 min ze gra sie w traila

Kyron lubi to.
  20. sowik66

sowik66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Serio spodziewałeś się symulatora 1 wojny? Byloby to pewnie nudne i malogrywalne. Według mnie DICE zrobilo kawal dobrej roboty i gra prezentujesię zacnie.

B0ni3k i pluto26 lubią to.
  21. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Gra jest naprawdę wspaniała, pierwszy BF który kupiłem po siedmiu latach z CoD-em. Mało tego Od trzech lat grałem na PS4, na gwiazdkę sprawiłem sobie prezent w postaci XOs i jeszcze raz zakupie BF1.

Wczytywanie...

Poleć forum