1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 1943 już za tydzień

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wprawdzie z lekkim opóźnieniem w stosunku do pierwotnych planów, ale wciąż w nienagannym stylu, światło dzienne ujrzy strzelanina Battlefield 1943. Za pośrednictwem oficjalnego Twittera gry studio Digital Illusions podało do wiadomości, że FPS powędruje do posiadaczy konsol już w przyszłym tygodniu.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=9Vt4yiKLXUI[/YOUTUBE]

Gracze wyposażeni w Xboksa 360 będą mogli pobrać produkt za pośrednictwem usługo Xbox Live Marketplace już w najbliższą środę, 8 lipca. Tytuł będzie kosztował ich 1200 punktów MS Points.

Piętnaście dolarów zapłacą natomiast użytkownicy PlayStation 3, do których Battlefield 1943 trafi 9 lipca. Gra zasili ofertę PlayStation Store, w związku z czym nie planuje się dodatkowo wypuszczenia pudełkowej wersji produktu. Wciąż nieznany jest dokładny termin debiutu pecetowej edycji BF. Według aktualnych informacji shooter ukaże się na komputerach osobistych we wrześniu bieżącego roku.

Battlefield 1943 już za tydzień | Wiadomoœć 2009-07-02 15:30:30 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    no to małe pytanko
    czy jest opcja żeby gra wyszła na płycie?

4. ventrue

ventrue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    Czytanie ze zrozumieniem....

5. Kazner

Kazner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    W sumie mądre posunięcie iż gra ukaże się tylko w formie elektronicznej(nie pudełkowej) gdyż jest tam tylko trym multiplayer, więc ktoś kto będzie grał w tą grę siłą rzeczy będzie miał dostęp do internetu. Gra będzie tańsza niż gdyby ukazała się w pudle, klient będzie zadowolony jak i twórcy ;) . Co do samej gry to pięknie się prezentuje przypominają się czasy starego BF 1942 na PC :) oj...

6. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    i jakby takie ceny były na nowości a nie tylko na odświeżane sieciówki to byłbym całym sercem za dystrybucją sieciową
    a mam takie pytanko : Czy jak zakupię i pobiorę grę na dysk i potem ją wywalę to jeszcze raz będę płacił jak będę chciał później pograć??

7. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bedziesz mogl sciagnac bez placenia.

8. Karpiu360

Karpiu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    tylko tryb multi ?

9. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Szkoda, że będzie tylko multi... Liczyłem na nowszą wersję Battlefield'a 1942 :(

10. Kazner

Kazner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Na pewno tylko tryb multi, co najwyżej w singlu można by z botami bez celowo się postrzelać. Battlefield nigdy nie miał singla z jakąś głębszą fabułą.

11. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Nie licząc Battlefield Bad Company.Chyba ,że uważasz fabułę Bad Company za jak to nazwałeś nie zbyt głęboką :cool:

12. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Gra już ktoś?? zassałem triala 0,5 h i jest superowo:)

13. Radass

Radass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    Ja kupiłem za te 1200 ms i grałem chwile... lecz najpierw nie chciało mnie połączyć z serwerem... tam na dole w menu gry było napisane ze tworzą serwery więc chyba to przez to... ale gdy już się podłączyłem to miałem straszne lagi ( internet 2mb/s ) myślę ze to są jakieś kłopoty natury technicznej chyba jutro już będzie dobrze... w bad company tez tak jest czasami wiec myślę ze będzie to tylko chwilowe

A co do gry to jest bardzo fajnie... sterowanie podobne do bad company grafika również Ale nowością jest udoskonalony model zniszczeń ;D teraz budynki nie maja oskryptowanych (dziorek po rakiecie) teraz można zrównać budynek z Ziemią i to mi się podoba najbardziej :) aa no i sterowanie samolotem również bardzo proste przyjemne łatwe do opanowania

gorąco polecam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum