1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 1943 to najszybciej sprzedająca się gra w cyfrowej dystrybucji na konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MiSzCzU, Lipiec 23, 2009.

1. MiSzCzU

MiSzCzU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Electronic Arts poinformowało, że od momentu premiery, która miała miejsce 8 lipca, sprzedało się już ponad 600 tysięcy kopii Battlefield 1943. Tym samym gra stała się najszybciej sprzedającym się tytułem na XBLA i amerykańskim PSN. Zresztą - o jej popularności może świadczyć fakt, że w pierwszych dniach premiery ilość graczy przekroczyła możliwości przygotowanych serwerów.

Dodatkowo Kotaku udało się dowiedzieć, że patent z odblokowywaniem typów rozgrywki i map za odpowiednią globalną ilość fragów na tyle spodobał się wydawcy, że możemy się czegoś podobnego spodziewać w nadchodzącym Bad Company 2. Nie powiem, mi się takie globalne wyzwania dla całej społeczności spodobały, a Wam?

Polygamia.pl

Nic dziwnego, fajna gra!

2. Lotnik421 Xbox One

3. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    fakt faktem gra się superowo, mapy za ilość zabitych też fajny pomysł, ciekawe kiedy i czy będą jeszcze inne mapy.

4. Radass

Radass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    trochę offtopu ;p

jak ktoś chce pograć ze mną w składzie w bf 1943 to proszę dodawać mnie do przyjaciół na xbl chętnie umowie się na daną godzinę ze 4 osobami na wspólną grę... oczywiście headset obowiązkowo

5. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    A mnie zastanawia co na screenie robią Monster Truck'i :)

Wczytywanie...

Poleć forum