1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 2 BC problem z Vietnam i multiplayerem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez svenus27, Marzec 17, 2011.

1. svenus27

svenus27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Northwich-GB
    od razu powiem że nie jestem żadnym specem a wręcz rzekłbym że laikiem przeszedłem cała kampanie solo i chciałbym sprawdzić się w multiplayerze natomiast wiec ściągnąłem sobie ten dodatek 1.64 i byłem pewien że teraz będę sobie mógł pośmigać niestety znowu lipa uaktualnienie mam zapisane na penie czy to dlatego mam problem???!!?? po drugie co jakiś czas mi wywala że kod VIP został już użyty(gre mam używaną) czy mógłby mi ktoś powiedzieć,czytaj dać instrukcje jak poprawnie zrobić to wszystko żeby dać upust na multiplayerze . czy bede zmuszony do kupienia nówki:-/

2. Lotnik421 Xbox One

3. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Jeśli grę masz uzywana i wyskakuje ci powiadomienie , że kod vip jest juz uzywany to wiadomo , że nie pograsz ponieważ ktos juz gra na tym kodzie . Proponuje kupic nową grę ewentualnie sam kod vip na allegro .

4. Kacpers

Kacpers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    Przecież bez kodu vip można grać normalnie tylko bez paru dodatków.

5. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na multi możesz grać bez kodu VIP (masz wtedy ograniczoną ilość mapek na których możesz grać) jak chcesz pograć na wszystkich musisz zakupić nowy kod VIP na allegro lub na Marketplace :) no i oczywiście musisz mieć zakupionego Golda :)

7. M3TH22

M3TH22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    INOWROCŁAW
    Też mam w planach zakupić BC2 używaną i mam jeszcze pytanie i co dużo ludzi gra tam na multi bez tych dodatkowych map itp ??? ogólnie bez tego klucza ???

8. zak75

zak75 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spokojnie pograsz, ale vip'a warto mieć bo mapki są rewelacja (oaza i dzień żniw są najlepsze). Moim skromnym zdaniem to z Vietnamem (jeśli masz go w planach) można dać sobie na luz bo nie warty, z kolei Vip' jak najbardziej polecam.

9. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dlaczego vietnam nie warty ? Ja słyszałem dobre opinie (sam nie posiadam).

Wczytywanie...

Poleć forum