1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

battlefield 3, 4 - wiele pytań!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez asdfmaniek, Sierpień 4, 2013.

1. asdfmaniek

asdfmaniek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobry, jestem nowym użytkownikiem forum, mam pewien problem.
    Jeszcze w sierpniu mam zamiar podłączyć pierwszy raz swoją konsole do usługi live. Plan był prosty, bf4!
    Lecz mam pewne wątpliwości, w bf3 jak wiemy że na pc gracz może biegać z 31 kolegami w drużynie, co daje 64 ludzi na mapie.
    Na xboxie mamy już okrojoną wersje do 15 kolegów w zespole. Mam tutaj pewien dyskomfort.
    Widziałem mnóstwo gameplayów, mnóstwo razy grałem (na pc) i ogólnie wiem z czym to się je. Sprawa jest taka, w bf 3 mapy są ogromne i gdy biega 64 ludzi to jest naprawdę fajna wojna, lecz przy tak ogromnych mapach jak mają się sprawy okrojonych drużyn o połowę? Czy walki są na tyle dynamiczne jak to miało miejsce w bc2, może to była zaleta map, bo tam sieczka była ogromna. :) Czy walki wyglądają tak że szukamy sie przez 10 min i strzelamy raz na jakiś czas?
    Zmartwiło mnie również to:
    1 ."EA na swoim pokazie zaprezentowało sesję multiplayer na 64 graczy. Co ważne, podobnie jak na PC, na next-genach Sony i Microsoftu gra pozwoli na zabawę w 64 osoby na jednym poziomie i będzie działać w 60 klatkach na sekundę, ale za to "tylko" w 720p. Full HD jest zarezerwowane dla PC." - czy nextgen już ma problemy ze stworzeniem takiej gry? Co będzie z bf5, czy może trzeba dać im trochę czasu żeby stworzono więcej gier na x-one? (pamiętajmy że na początku x360 też były okrajane gry)
    2. "BF4 pojawi się też na current-genach, zostanie na nich odpowiednio okrojony z detali i liczby graczy - na PS3 i Xbksie 360 zapowiada się max 32 graczy." - chciałbym tutaj znać wasze zdanie co Wy na to, czy czekaliście może na rozbudowaną wojnę na 64 ludziów na x360? Czy czekacie z niecierpliwością na tę gre i macie zamiar jechać na xboxie 360 czy nextgenach? Czy może stwierdziliście że do tej gry będzie najlepszym rozwiązaniem pc?
    Czy znacie, albo sami uczestniczycie w takich teamach gdzie ogromną role nastawia się na granie team play, oraz czy jest opcja żebyście popykali ze świeżakiem? ;)
    Mimo że kilka miesięcy do premiery, gra swój czas już ma, jak wygląda sprawa ze znalezieniem serwerów, trzeba się martwić czy nawet jeśli wbiję o 2 w nocy, znalezienie pełnego serwera to będzie pestka i ogólnie gra w to tyle ludzi co w cs'a?(sorki za porównanie, ale szukałem tytułu który powinien znac każdy. ;) ) Czy przy napływie nextgenów opłaca się wykupić live na rok czasu?
    Chyba na tą chwile tyle, jak mi się coś przypomni to dopisze, sorki że się tak rozpisałem, ale lubie mieć wszystko opisane czarno na białym, sory z błędy. Mam na koniec taką małą prośbę, żebyście nie zjechali mnie jak jakiegoś dzieciaka, odpowiadali pełnymi zdaniami i starali się przekonać że nawet mala ilość graczy to super zabawa. :) Dzięki pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    1. Mylisz sie kolego, na Xboxie nie ma max 32 osób ale 24 :D
    Mamy sa odpowiednio zmniejszone, tak aby gracze siebie nie szukali

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

1 osoba to lubi.
  4. asdfmaniek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra, rozumiem że zbytniego gniota napisałem w pierwszym poście, krótko, jest sens kupować live dla fpsów czy lepiej czekać na nowy sprzęt? Chodzi mi głównie oto cyz ktoś w to jeszcze gra. .

5. seba144raz

seba144raz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gra pełno ludzi , więc nie krępuj się , kupuj golda i rób rzeż .

1 osoba to lubi.
  6. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Ja zacząłem grac niedawno w bf 3 i jest masa serwerów i graczy na nich. Zawsze jest z kim grac

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  7. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Na Bf3 Stats można sprawdzic ile aktualnie ludzi siedzi na multi i jest to srednio od 45-70 tyś na raz na samy xboxie :)

1 osoba to lubi.
  8. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    W BF3 łatwiej znaleźć drużynę do gry niż w Black Ops 2 - w BO2 zdarza mi się czekać kilka/naście minut na grę, a B3 po prostu odpalam i gram.
    Natomiast samo multi w B3 jakoś średnio mi podchodzi - dopiero co kupiłem nówkę grę ale chyba szybko się jej pozbędę :S

1 osoba to lubi.
  9. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    A ja sie dziwilem czemu ludzie tak sie jaraja ta gra i teraz rozumiem. Gra jest poprostu swietna.

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  10. asdfmaniek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje bardzo za pomoc w wyborze, mam jeszcze jedno pytanie, jest może poradnik dla totalnie zielonych jak wygląda pozyskiwanie golda, chodzi mi oto czy trzeba zakładać jakieś konto na microsoft, jak tak to w jaki sposób to zrobić najlepiej. Słyszałem że jest jakieś rejestrowanie na kraj? nie wiem czy dobrze pisze. W jakis sposób to działa?

11. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupisz kod na allegro , wpiszesz w konsole i juz ;)

Wyslane za pomoca Galaxy S IV ( taptalk 2)

12. asdfmaniek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale rozumiem że jeśli wyloguje się z profilu i wejdę na drugi to live również będzie, to działa na konsole tak?
    Dzięki bardzo za pomocne wieści, mam jeszcze pytanko w sprawie headsetu, widziałem zwykły mikrofon z jedną słuchawką.
    Przez tą słuchawkę słychać wszystko czy tylko głos koloegów?

E. sorki, może kretyńskie pytania, ale zanim zaczne robić zakupy nie chce potem się wkurzyć że nie działa po mojemu. :D

E2. patrzałem jeszcze goldy na xboxie i zaciekawilo mnie... 12 miesięczny jest jak się poszuka dobrze za 120 zł, dyszka miesięcznie, ale widzę też 2tygodniowe TRIAL GOLD LIVE, są za 2,50, 3 zł, patrząc logicznie to te 2 tygodniowe wychodzą taniej, jest jakiś powód dlaczego są tak tanio? :D

13. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Ad.1 Konto gold jest na profil czyli w multi pograsz tylko na jednym.
    Ad.2 przez słuchawkę słychać tylko głos kolegów.
    Ad.3 2 tygodniowy trial nie daje golda tzn. Możesz grać online ale zniżki na gry i gry darmowe nie dostaniesz, żeby mieć golda musisz kupić minimum zdrapke na miesiąc.

Wysłane przy pomocy palcy.

Wczytywanie...

Poleć forum