1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3,4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez domlam, Lipiec 16, 2014.

1. domlam

domlam Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Otóż mam pytanie odnośnie bf 3 i 4.
    Grałem wiele razy u kumpla w te gry multiplayer świetna gra. Chciałbym wiedzieć czy na lt 3.0 (jest konto gold) mógłbym zagrać w bf 3,4 wypalone ihas 124b na xbox'ie. Gdy kupowałem nagrywarkę pewien Pan dorzucił gry (kopie) w tych kopiach jest Bf4 (tylko multiplayer). Gdy szukam serwerów znajduje mi 4-6 o przeciętnej sile zasięgu gdy wchodze to albo sie ładuje i sie załadować nie może albo po chwili jest czarny ekran i zerwano polączenie. Pytanie jest takie:
    Czy muszę mieć ten cały klucz do gryczy mogę normalnie grać na kopii bez tego?

Wczytywanie...

Poleć forum