1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3: Analiza trailera wg IGN [WIDEO]

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez kj5, Luty 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Oto analiza wczorajszego trailera Battlefield 3 według serwisu IGN - nawet jeśli w kilku punktach panowie się mylą, to przynajmniej dają okazję przyjrzenia się zawartym w nim fragmentom bez cięć, szumów i przesterów.

źródło

Wiecie co mnie dziwi? Odległość broni od "kamery". W Codach czy poprzednich BF-ach biegnąć żołnierz trzyma brón przy brzuchu, leżąć ma ją wycelowaną. Tutaj broń jest oddalona od tłuowia, a przy leżeniu jest wręcz daleko. Ale oprócz tego to wszystko się mnie podoba i zaczynam zbierać pieniądze :)

EDIT: Koment z youtube'a dodajacy conieco

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Na początku jak wychodzi ze śmigłowca to tak ale potem mi się wydaję że jest normalnie i nie widzę w tym nic dziwnego :)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    BF w porównaniu do CoDa jest taki jakiś 'mulowaty'. Dziwnie się biega, dziwnie to wszystko wygląda.. a może za dużo grałem w CoDa :D okaże się po premierze, zagram na 100%.

5. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajna analiza, ale wg. mnie wszystko to DICE chciało nam pokazać, wywołać dyskusje pewnymi detalami i zrobić szum.
    Nie ma wątpliwości, że sam materiał jest wyreżyserowany, więc nie liczył bym na jakieś wielkie odkrycia. Goście z EA nie pozwolili by na to, aby wszystkie pomysły zostały zaprezentowane w jednym filmiku ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum