Battlefield 3 – będzie kooperacyjna kampania!

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Wszyscy, myśląc o nadchodzącej odsłonie serii Battlefield, na pewno pokładają ogromne nadzieje w multiplayerze. Miłośnicy gry wieloosobowej powinni jednak zerknąć także na kampanię fabularną – zagramy w niej w trybie kooperacji.
Informacja o kooperacji w kampanii zdradził wpis na oficjalnym blogu gry. Niestety, nie ma żadnych informacji co do tego, ilu graczy będzie mogło razem ukończyć wątek fabularny oraz jak dokładnie będzie wyglądać taka rozgrywka.



Oprócz tego zdradzono, że w rozgrywce multpiplayerowej powróci klasyczny team deathmatch, a dziennikarze, którzy odwiedzą targi, będą mogli zagrać na mapce o nazwie „Operation Métro”. Zdradzono także informacje o usłudze Battlelog – będzie to darmowy serwis wyposażony w szereg funkcjonalności umilających rozgrywkę (voice chat, tworzenie list przyjaciół, statystyki itp.) - to swoista odpowiedź na płatne Call of Duty Elite – częściowo płatną usługę, zaanonsowaną niedawno przez Activision.

Źródło: •• Battlefield 3 – będzie kooperacyjna kampania! | => Gamezilla.pl
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurdeeee, jak nie bedzie trybu singleplayer bez co-op to do bani!!
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kurdeeee, jak nie bedzie trybu singleplayer bez co-op to do bani!!
Gdzie tak niby napisali...?
Będzie normalny SP, ale nie ma problemu, żeby przejść go z kumplami, podobnie, jak to było w L4D.

O co-opie w BF3 pisałem już w temacie o informacjach z wywiadu, więc nie jest to nic nowego.
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Pojechali ostro z ta darmowa usluga jako odpowiedz na platny Elite CoDa i co-opem w singlu. Jest szansa zeby ludzie w koncu przejzeli na oczy i zamiast w kolejny expansion pack od acti wybiora BF3 w tym roku.
 

EndiM

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczymy Jak to się potoczy.. Może jednak będzie za free..:D
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
Mowisz o Elite? Zapomnij pazernosc acti nie zna granic i na pewno bedzie platny :)
 

kufer111

Banned
Użytkownik
te dziwk.i z acti-jak zawsze lecą na kasz,pamiętam jak to fani coda zachwalali sie że bedzie co-op a tu zonk,no i czemu sie dziwić,dla niektórych myślących na tym forum da to do myślenia
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kolejny punkt dla serii BF ;)
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Prawda jest taka, że i tak więcej ludzi kupi CoD'a. Choćbyśmy się zesrali to i tak CoD znowu rozejdzie się w milionowej liczbie. I to mnie szokuje. Dodatki są cholernie drogie, jakieś Elite też płatne, gra będzie znowu crapem ze względu na innowacje bo tam po prostu ich nie będzie... Ręce opadają. Kocham serie BF i życzę im wszystkiego najlepszego, ale raczej na bank nie sprzedadzą więcej. Jeżeli jednak, to chyba Activision się ostro pogrąży... Ojj ostro :D
 

Pan X

Użytkownik
Użytkownik
PiotroZ uwazam to samo. Nie rozumiem fenomenu tej gry. Moze po prostu jest przyjete ze ta gra musi byc kupiona na zasadzie koledzy/znajomi ja maja no i ja musze mieci dlatego tyle ludzi ja kupuje. CoD jako ze najlepiej sie sprzedaje hamuje rynek i rozwoj gier. Dlaczego wieszkosc gier to kontyunuacje i ilosc IP z kazdym rokiem maleje? Dlatego coraz wiecej producenctow bierze przyklad z fenomenu CoDa czyli jak sprzedac ta sama gre z paroma zmianamy z jak najmniejszym wkladem wysilku i pieniedzy za ta sama cene.
 

Mariano86

Banned
Użytkownik
no no no...a ja już myslałem,że Battlefield już nie może wyżej postawić poprzeczki konkurencji ;P
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Już i tak BF3 więcej oferuje od CODa, a tu jeszcze kampania w kooperacji :D Brawo DICE :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Prawda jest taka, że i tak więcej ludzi kupi CoD'a. Choćbyśmy się zesrali to i tak CoD znowu rozejdzie się w milionowej liczbie. I to mnie szokuje. Dodatki są cholernie drogie, jakieś Elite też płatne, gra będzie znowu crapem ze względu na innowacje bo tam po prostu ich nie będzie... Ręce opadają. Kocham serie BF i życzę im wszystkiego najlepszego, ale raczej na bank nie sprzedadzą więcej. Jeżeli jednak, to chyba Activision się ostro pogrąży... Ojj ostro :D
Boli Cię to? :D Kupuj co chcesz i ciesz się jakbyś był największym fanem danej gry, a będzie Ci się miło w BF'a grało ;) Ja mam gdzieś jak sprzeda się Cod bo i tak wszyscy moi znajomi wybiorą BF'a - wiedzą co jest lepsze po prostu
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
BF3 jest moim must have w tym roku :) Coś mi się wydaję że w tym roku MW3 dostanie solidnie po *****, i w końcu zrobią więcej zmian.Tak jak MW2 i BC2 trzymało równy poziom, to po tym co pokazują w BF3 to widac jak bardzo DICE oddaliło się od IW. BRAWO DICE!
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Bardzo mnie to cieszy :) Tylko czekać na premierę.
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
Dice obiera bardzo dobrą strategię.
Informacje o "aktualizacji" silnika CoDa i seria trailerów ukazujących piękno Frosbite'a 2.0 pokrywają się.
Kilka plotek dot. co-op kampanii w MW3, potem okazało się, że chodzi o Spec Opsy.
Call of Duty Elite (ofc płatne)
Co robi Dice ? Przeczekuje, aż ludzie się "uspokoją" i wyjeżdżają z informacją typu "Hej, my jednak mamy kampanię w co-opie a na dodatek darmową kopię Call of Duty Elite !".

PiotroZ dobrze zauważył. CoD sprzeda się lepiej, taka jest kolej rzeczy. To tak jak "konsole zatrzymują rozwój technologii" tak CoD jest złym przykładem dla innych twórców gier. To, że od listopada do listopada g*wno robią i dostają za to spore pieniądze nie znaczy, że każda inna firma, która zrobiła dobrą grę może robić to samo.
Nie wiem kiedy przyjdzie czas na rewolucja i BF sprzeda się lepiej od CoDa. Nie wiem. Wiem jednak, że ludzie, którzy mają głowę na karku usuną ze swojego koszyka kolejną część CoDa a dodadzą BFa.

Co do co-opa w BF3...
... owned.
Dziękuję, dobranoc.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Właśnie ta kampania co-op zdecydowała o mojej (już) zamówionej Edycji Limitowanej BF3 :) Mam nadzieję, że będzie można grac na dwóch w multi, tak jak to jest w Black opsie. I że zabawa w snajpera nie ucierpi z powodu mniejszych map w edycjach konsolowych.
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
@up
Mapy na pewno nie będą mniejsze niż te, które mamy teraz w BC2 ze względu na to, że liczba graczy się nie zmienia, a tylko na PC ulega zwiększeniu i to u nich będzie kampić więcej snajperów 3km od miejsca akcji niż na konsolach.
Ja osobiście preferuję latać po mapce i walić QSy, a przyczaić się tylko czasami ale każdy ma swój styl gry.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
No ja też czekam na materiały z wersji konsolowych - bo te 3 trailery co nam EA zapodało nie mają NIC wspólnego z rzeczywistością :) Grafika nie jest najważniejsza - najważniejszy jest co-op i myśliwce :) Jak tak czytam i oglądam materiały o BF3, to od razu przychodzi mi na myśl jedna gra - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=545
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Do dzisiaj gram w BF2 na kompie :D teraz przyjdzie czas na BF3 :) ale to jak już będzie nowy sprzęt :)
 

Do góry Bottom