1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 Beta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zuraw1989, Czerwiec 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema mam pytanie jak aktywowac bete battlefield 3 mam orginala moha tier 1 edition wersja angielska online pass juz aktywowalem co trzeba zrobic aby grac dzieki z gory

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale pytanie zadałeś :O Będziesz mógł wziąć udział w becie wtedy gdy ona wystartuje, a nie kiedy zechcesz. Nie jestem pewny ale planowo beta wystartować ma we wrześniu lub październiku, mogę się mylić.

Wysłano z Xperii X8

4. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dzieki ale nie napisalem ze chce teraz wziasc udzial tylko zapytalem co zrobic by grac tam kiedys jak wystartuje o to mi chdzilo dzieki jeszcze raz

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum