1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 bez online pass multiplayer jak??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bartek6949, Listopad 18, 2012.

1. bartek6949

bartek6949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dostałem od kolegi battlefield 3 bez online pass i mam pytanie co muszę dokupić aby grać?
    Na allegro znalazłem coś takiego:
    BATTLEFIELD 3 PREMIUM na XBOX 360 | AUTOMAT 24/7 ! (2793499373) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy jak to kupie to będę normalnie mógł grać online??
    Oczywiście mam xbox live gold.

2. Lotnik421 Xbox One

3. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Odp: Battlefield 3 bez online pass multiplayer jak??

Potrzebny jest Tobie online pass, który można kupić w Xbox Live Market i kosztuje 800 MSP.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

4. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    800 MICROSOFT POINTS XBOX LIVE XBL PL/EU 24/7 (2779814171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupujesz to wstukujesz mp 800 masz, właczasz multiplayer battlefield 3 i tam poprosi cię o online pass tak mi się wydaje że jakoś się tak da kupić ( może być inaczej albo xbox live wchodzisz Market i szukasz Battlefield 3 online pass).

Wczytywanie...

Poleć forum