1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3- boosting

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez VaVa Klorosek, Wrzesień 1, 2012.

1. VaVa Klorosek

VaVa Klorosek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Boosterzy na wyspie wake, szturm, 500% ticketow. kradli helikopter atakujacym i dawali kolegom na obronie Raport z pola bitwy - Battlelog / Battlefield 3 prosze o raportowanie tego zacnego pana z ktorym latal drugi naver PL. Jesli ktos gra w bf'a to zrozumie. w razie jakichkolwiek pytan jak zraportowac służę pomoca. Jbc na battlelogu mam VavaKloros.

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Daj sobie siana z tymi debilami z Battleloga, to się powinno nazywać Trollog, pełno tam dzieciarni co jeden drugiemu zagląda w staty jak by to była całą historia jego życia. A jak widzisz takie zachowanie w grze to po prostu wychodzisz. Najgorsze co można spotkać na serwerach to 90% polaków, kamperzy, boosterzy, kradną heli, czołgi, ostrzał na respa to wszystko w normie. Chcesz normalnie pograć to na pewno nie z tymi trolami z trolloga na którym przesiadują całe życie i trują innym ****. A już największą bekę to cisnę z plutonu "Policja Battlelog" gdzie większość uczestników to właśnie boosterzy.

4. krzemyk12345

krzemyk12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mogę się zapytać po co jest ten boosting??
    Jeśli umiejętności w grze nie daje, a większość broni odblokowywuje się po krótkim czasie grania to nie rozumiem na co to komu.?

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up, no w sumie, do dla ratio, widzisz, że ten łoś nabił na jednym meczu 228/2 więc ratio baaardzo wysoko poszybowało w górę.

Zraportowałbym, ale nie wiem jak, nie mniej idea słuszna :)

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dla szpanu :) Dla mnie to głupota.

7. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No i większość takich graczy co tak zagorzale wysiadują na Battlelogu to chcą jak najszybciej dobić do 100 orzełka, najczęściej całe mecze grają na tych samych mapach siedząc cały czas w heli, mając kilku pomagierów którzy przenoszą się do przeciwnej drużyny i kradną lub rozpruwają heli na własnym respie i wynoszą dla kolegi w przeciwnej. Zaś jak będziesz im w tym przeszkadzał, lub rowalisz takiego gościa w takim heli to cię zbanuje na serwerze, wiem bo sam tego kilkukrotnie doświadczyłem, takie klany i takich zawodników omijamy ze znajomymi szerokim łukiem, zazwyczaj to dzieciarnia.

ps. novy masz jakąś ekipę do grania a spara? bo nas tak z 6 może 8 byśmy coś pograli rekreacyjnie na normalu

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Mam ale na razie nie gramy w BF bo zrobiliśmy sobie przerwę :)

9. VaVa Klorosek

VaVa Klorosek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Klikasz kolo nicku trojkacik i dajesz report cheat or exploit, potem inne icwpisujesz stealing the helicopter as a defender on wake island rush. Czy cos takiego.

Wczytywanie...

Poleć forum