1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3-bugi

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tommyw200, Marzec 3, 2012.

1. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć!
    Chciałbym poruszyć temat o bugach w Battleklopsie 3. Jest to dobra gra , nic więcej nie powiem , z błędami. Ale pamiętajcie że każda gra je ma.
    1. Szturmowiec:
    Wiadomo , że mamy od czasów pełnej gry czarnego szturmowca. Nie jestem rasistą , ale przyznam , ze teraz wygląda okropnie. Widać , że twórcy robili grę na szybko. Popatrzcie na skin szturma US.
    [​IMG] .
    Co ciekawe ręce nasz szkatowiec ma białe . To dla mnie totalny objaw lenistwa twórców. A jeszcze lepsze to , ze Zwiadowca i szturmowiec , chociaż w skinie nie ma podwiniętych rękawów , to w czasie gry-tak. To samo tyczy się rękawic zwiada-zauważcie to , ze na zewn. stronie rękawic ma "kości". Też ich nie widać podczas gameplay'a.

2. Opóźnienia w strzałach:
    Zdarzyło wam się , że spotkaliście przeciwnika , on strzelał do was , a wy o sek. później od niego? Strzały nie trafiają w niego z powodu jakiegoś opóźnienia.W BF:BC2 nigdy z takim czymś się nie spotkałem. I OD RAZU POWIEM , ŻE TO NIE WINA INTERNETU!

3. Maślany nóż
    Tu się zaczyna parodia! Nie dość , że zabicie nożem wymaga 3 ciosy , atakując z przodu , to już nas przeciwnik 10 razy zdąży załatwić. Z tyłu często też nóż wariuje. Szkoda słów!

4. Lkm'y
    Nie rozumiem tych broni. Z foregripem są niecelne , nawet , jeśli strzelamy seriami po 4 lub 5 naboje. Bipod zanim rozstawimy , to miną wieki , a nawet jeśli go rozstawimy , to łatwo jest nas skasować , choćby z noża. Ja ogólnie nie mam problemu z supportami , choćby z uwagi na ich niecelne bronie.

5. C4
    Teraz czas przejść do największego noobostwa. Kolega podłożył mi dzisiaj na F-18'stkę może 4 ładunki C4. Co ciekawe mój samolot rozerwało na strzępy za trafieniem 2 sek. serii z działka SU-35B. Ładunki po prostu eksplodowały. Co to za polityka wgl.?

6. Latające spycharki
    Nowa nazwa odrzutowców! Są niezniszczalne! Potrafią ucinać skrzydłami drzewa , dobijać do helikopterów , a i tak nie ucierpią. Działkiem w 5 sek. niszczą helki szturmowe. Ich flary mylą pociski nowym sposobem-jeśli w nie trafią , eksplodują! To samo tyczy się systemu zakłócającego-ECM! To oczywiście parodia , zawierająca samą prawdę. Każdy chyba już to wie.

7. Super-hiper-plot'ki
    Być może spotkaliście się z Ryśkami grzejącymi stacjonarne AA? Jeśli nie , to może i dobrze dla was. Nie wiem jaką technologię w broniach plot zastosowano , że nie da się ich zniszczyć czołgami , SMAW'ami , itd. To już totalne przegięcie. Potrafią uwalić helkę z drugiego końca mapy. To dopiero technologia!
    To na razie na tyle.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  4. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do wyglądu szturmowców zastrzeżeń nie mam. Nóż jest naprawdę jakiś "tępy". Bez jaj, według mnie to "maczeta" :)wink:) jest prawie bezwartościowa, jedyne do czego się nadaje to ściąganie nieśmiertelników.

Ta gra ma oczywiście więcej bugów, m. in. "wystające nogi". Nie raz miałem sytuację, że ktoś zaczaił się przy ścianie/płocie i przez zabudowę wystawały mu nogi. O ile te błędy, mogę przeboleć to złe zbilansowanie broni już nie. Famas zabija na "dotyk", a magiczne "USAS- 12" strzela jak z amfibii.

Suchej nitki nie zostawię również na trybie współpracy. Czekam na partnera, przy drzwiach (szturm), a tam przez drzwi przechodzi wróg. Jeszcze lepszą sytuację miałem w misji: "Ostatni Dzwonek". Wrogowie nas ostrzeliwują, a my stoimy za zasłoną, patrzę w kierunku mojego "partnera", a za jego plecami materializuje się wróg i wbija mu nóż (lol). Do tego jeszcze podczas misji "Ewakuacja" wystąpił błąd w skrypcie i w rezultacie musiałem całą misję przechodzić od nowa.

Gra jest bardzo dobra niestety, gdyby nie bugi byłaby co najmniej świetna.

5. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dałem w cytacie , żeby ładnie wyglądało. :)
    Z Co-op'em miałem podobnie. A co do tego , że gra byłaby świetna-nie do końca co prawda. Głównie przez nieudane mapy. Weźmy przykład-Port Valdez-BF:BC2. Ta jedna mapa biła na głowę każdą mapę konkurencji. :) Tak samo inne-Port Arica , Zimna wojna z dlc , po prostu te mapy zostały w moim sercu do dzisiaj. A czym może szpanować BF3? Caspianem? Teheranem? Kiepskie po prostu są te mapy. Mam nadzieję , że wyjdzie dlc z jakimiś porządnymi mapami , bo na razie nic ciekawego..
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum