1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 czy jest w Media Expert???

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jaca97g, Kwiecień 10, 2012.

1. jaca97g

jaca97g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie czy ktoś z was kupił lub widział grę battlefield 3 w media expert na xboxa 360 jak tak to prosiłbym jeszcze o cenę.Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Oski918

Oski918 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Świnoujście
    Tak ja dziś widziałem.Miałem ochotę kupić ale wystraszyła mnie cena-230zł!!! Na Allegro nówki są po 130zł.Więc nie opłaca się kupować.Ja zamówiłem sobie WWE'12 a BF3 może jeszcze kupię,ale zastanowię się.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak jak kolega wyżej napisał są ale cena odstrasza, lepiej zamów na allegro lub w sklepie internetowym np. ultima.pl lub gram.pl

5. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Tam to wszystko drogie ;) Cena MW 3 spadnie dopiero przy premierze Black Ops 2 i to aż do 140 zł ! Obecnie 200 zł a Battlefield 3 220 zł u mnie ;) BF 3 jest w media expert potwierdzam :)

6. demon1109

demon1109 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wstan>podejdz do drzwi>wyjdz przed dom> kieruj sie do najblizszego media expert>wejdz>zapytaj czy jest !

7. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Nawet dzisiaj oglądałem BF3. 219.99zł :)

8. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wszyscy mogą wstać i kierować się do najbliższego media expert bo po prostu nie maja go tak blisko. Przykładowo kiedyś najbliższy sklep z elektroniką mialem około 40 (+-) km od domu. I wchodziłem do media tylko wtedy kiedy jechałem do większego miasta i przy okazji wchodziłem. Tylko wtedy już w internecie wczesniej szukałem czy jest taka gra i jaką cenę posiada.

Wczytywanie...

Poleć forum