1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 "Dane profilu są uszkodzone"

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kstraczewski, Listopad 6, 2011.

1. kstraczewski

kstraczewski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Witam. W związku z tym, że temat z problemami o BF3 jest zamknięty zakładam nowy. Od dwóch-trzech dni za każdym razem kiedy włączam BF3 pojawia się komunikat "dane z profilu prawdopodobnie są uszkodzone i nie można z nich korzystać". Klikam kilka razy OK, odblokowują się znowu dodatkowe bronie i level multi/statystyki wraca do normy (poza tym, że klasy i ich ustawienia się resetują). Najgorzej jest z singlem bo kampania się nie zapisuję. Pisałem do supportu BF3. Niestety radzą tylko skasować save, który skasuję mój level (chyba, a mam 45h grania i 31 poziom - trochę szkoda). Miał ktoś taki problem? Poradził sobie jakoś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Skasowanie save'a z dysku konsoli nie skasuje ci statystyk z multiplayera, one są zapisywane na serwerach EA.

4. kstraczewski

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    jesteś pewny? bo ktoś z supportu ostrzegał, że kasuję się wszystko.

5. kamiIeqPL

kamiIeqPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Statystyk Ci nie usunie jak coś..

Tak jak kolega wyżej wspomniał. Są one zapisywane na serwerach EA.

6. kstraczewski

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    bardziej chodzi o level, odblokowane bronie itp... zostanie czy się skasuję?

EDIT:

Dzięki za pomoc. Faktycznie usunięcie zapisu z dysku nie ma wpływu na level/bronie/statystyki w multi. Dla pewności wadliwy save zapisałem wcześniej na pendrive, ale potrzebny nie był.

Biorąc pod uwagę to co pisał support BF3 to w wypadku takiego komunikatu nie da się uratować zapisu singla. Niestety zapis trzeba wyrzucić i rozpocząć na nowo.

Jeszcze raz dzięki i temat chyba do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum