1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3-DLC

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez tommyw200, Luty 20, 2012.

1. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześć!
    Niedawno czytałem newsa o nadchodzącym dlc do BF3. Co ciekawe konferencja w tej sprawie miała odbyć się dawno i na niej omówione wszystkie rzeczy o dodatku. Ni widu , ni słychu. Czy to była po prostu zwykła ściema , którą ktoś machnął z innej strony? A jeśli nie , to wiecie cokolwiek o tym dodatku?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    witam

Mam pytanie odnośnie formy i legalności takich dodatków jak ten BATTLEFIELD 3 PREMIUM na XBOX 360 | AUTOMAT 24/7 ! (2942538377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Swego czasu miałem konto na którym musiałem się przelogowywać aż w końcu ktoś je ukradł, na koncie z tego co się dowiedziałem grało pewnie z kilkadziesiąt innych osób. Te konto nie wymaga zmiany logowania więc pytanie czy ściągając je na swoje konto bez zmiany danych (taki warunek sprzedającego) narażam się na bana, czy takie konto też ktoś może ukraść i tym samym stracić możliwość korzystania z Premiuma?

4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Z góry przepraszam że zabawie się w "kopacza", ale tematów jeszcze zakładać nie mogę. Z racji tego że zacząłem przygodę z x-em od weekendu, kupiłem BF3 + Premium (nowa) i za chorobę nie mogę ściągnąć dodatków. Jak chcę zrealizowac kod wywala mi błąd i nic sie nie dzieje. Udało mi się ściągnąć tylko powrót do Karkand, reszty darmowej w dodatkach nie ma. Oczywiście jest możliwosc kupna Premium przez Liva. Coś robie nie tak? WTF?

Wczytywanie...

Poleć forum