1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 Edycja premium

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MikI_, Marzec 20, 2013.

1. MikI_

MikI_ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kościan
    Witam, nie wiem czy jest jakiś temat z okazjami itp ale szukałem i nic takiego znaleźć nie mogłem, więc postanowiłem założyć temat tu.
    Na originie wszechobecne promocje na bf3 i na premiumy i edycje premium. Ale wszystko to na PC, nawet na stronie głównej bf, jest odnośnik tylko do origina i bf3 tylko na PC.

I tutaj moje pytanie do was. Czy są gdzieś jakieś promocje itp na bf3 edycje premium na xboxa? Na marketplace tylko sam dodatek premium bez edycji premium. Są może jakieś ciekawe promocje w sklepach internetowych? Sporo przeszukałem ale wiem, że tych sklepów jest mnóstwo a sam znam kilka tylko. (Jeśli znacie jakieś dobre sklepy to proszę o podanie ich )

Z góry dzięki za odpowiedzi. Jeśli moderator uzna temat za bezsensowny i bezużyteczny to proszę go usunąć.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum