1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 grafika HD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HeavyMaster21, Grudzień 24, 2012.

1. HeavyMaster21

HeavyMaster21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewien problem dotyczący instalacji grafiki w HD BF3. PIERWSZY raz włączyłem grę no i piszę żeby zainstalować tekstury HD żeby obcować z lepszą grafiką w grze. Problem polega na tym, że nie mogę zainstalować tych tekstur na dysku ponieważ cały czas piszę mi, że mam wybrać dysk twardy konsoli Xbox 360-_- Mam 2,2Gb wolnego na dysku(Xbox 360 4Gb wersja!) oraz na zewnętrznych więcej niż wymaga. Czy jestem skazany na kupno dysku HDD do Xboxa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    tak tekstury HD mozna tylko zainstalowac na dysku twardym :]

Wczytywanie...

Poleć forum