1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 - grafika ... Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez buli889, Styczeń 4, 2012.

1. buli889

buli889 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzis zakupiłem Bf3 na xboxa 360. Ucieszony, zainstalowałem, właczylem gre. Z wielkim skupieniem zobaczyłem Multi Bf3 i szczena mi opadła...
    Grafika wygladała jak by gra była z 2 lata temu zrobiona... Zainstalowalem zgodnie z poleceniem 1.5 gb dodatkowo hd w celu polepszenia grafiki...Na dysku jest. Sprawdzalem. Teraz mam jeszcze jeden pliczek 2 gb do sciagniecia, czy on poprawi wyglad bf ?
    Dodam ze w Singleplayer tez nie prezentuje sie rewelacyjnie.

Xbox podlaczony jest do TV Full hd, przez HDMI

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    No bez przesady ja grałem na kompie na full ustawieniach i na konsoli na Full HD (1080p) i aż takiej wielkiej różnicy nie było, co prawda troche gorsza na xboxie jak się dłużej przypatrzysz no ale bez przesady z texturami HD nawet ładnie się prezentuje...

4. AenimaPot

AenimaPot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zainstaluj wszystkie łatki. Gra nie jest co prawda wizualnym cudem ale klimat i możliwości multi jakie zaoferowali twórcy jest super. Grałem w BC2, gram w BF3 i grać będę :)

5. buli889

buli889 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Póki co mam zainstalowaną łatke 160 mb ( chyba tyle miała ) i 1.5 gb - jakies elemnty do grafiki HD.
    Teraz sciagam update do multi - 2 gb.
    W SP grafika jest w miare ładna, ale multi. Tragedia ^^ pÓki co ale grac bede:p

6. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    :) masz czas zwracać uwagę na grafikę w multi . ?

Wczytywanie...

Poleć forum