1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 3 i aktualizacja bibliotek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kapi133, Grudzień 14, 2011.

1. kapi133

kapi133 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jakiś czas temu zaktualizowały mi biblioteki w konsoli i nie działają mi wszystkie gry z zabezpieczeniem AP25 nie działa mi na przykład Assassin BH który przed aktualizacją działał. Niedawno nagrał mi kumpel Battlefield 3 twierdzi że wszystko jest git nagrane i powinno działać no ale nie działa niestety pokazuję się "Zagraj w grę" ale nawet okładka się nie wyświetla i nie można jej uruchomić ani skopiować na dysk. Czy dzieje się tak dlatego że ta aktualizacja się pobrała czy dlatego że gra jest nagrana źle ? pozdro i dziekuję z góry :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Wina aktualizacji, musisz czekać na LT3.0 :)

4. kapi133

kapi133 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzwoniłem do serwisu konsol i gościu mi powiedział że za 50 zł mi wszystko wyczyści. opłaca się przeprowadzać taką operacje czy lepiej poczekać na nowe LT? :)

5. kapi133

kapi133 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odświeżam

Wczytywanie...

Poleć forum